הסרט "שכחו אותי בבית" הראשון חגג לאחרונה שלושים שנה ליציאתו, ועדיין - אי אפשר לשכוח אותו. אפשר לומר שהוא הפך לקלאסיקה על זמנית, וגם מי שלא צפה בסרט יודע לתאר את עלילתו. משום מה, סרטי ההמשך שהופקו לא זכו לאותה תהילה עולמית: אולי תתפלאו לשמוע שסדרת סרטי "שכחו אותי בבית" מונה לא פחות מחמישה סרטים, אבל רק השניים הראשונים מהם מכילים את חברי הקאסט המקורי - ביניהם מקולי קאלקין בתור קווין מקאליסטר, אמו קייט (קתרין אוהרה) וצמד השודדים הארי (ג'ו פשי) ומרב (דניאל סטרן). הסרט השלישי גייס לשורותיו קאסט חדש, שכלל גם את שחקנית צעירה בשם סקרלט ג'והנסון והוקרן בקולנוע, אך לא הצליח לשחזר את הפופולריות של קודמיו, ושני הסרטים באו לאחר מכן כבר הופקו כסרטי טלוויזיה בלבד. למרות הניסיון של ההפקה, מעריצי המותג לא ממש מחשיבים את הסרטים המדוברים כקאנון (חלק מהעולם הפנימי של הסרט), וחלקם עדיין כמהים להפקתו של סיקוול שלישי "אמיתי". 

עכשיו, משתמש טוויטר אחד בשם קווין זאק החליט להרים את הכפפה, והציע הצעה משל עצמו: לפי הרעיון שלו, הסיקוול המדובר מתרחש 30 שנה מאז הסרט המקורי, כאשר קווין מקאליסטר בן 40 (גילו האמיתי של קאלקין) והוא עובד בתור מנהל אמנותי בהיכל הקונצרטים קרנגי הול בניו יורק. הוא ובן זוגו דרק, אשר יגולם על ידי דן לוי מ"שיט'ס קריק" (בה השתתפה גם אוהרה), גרים באפר ווסט סייד בניו יורק, בבית השייך לדודו המנוח של קווין. במהלך הסרט, קווין ודרק מחליטים לבלות את חג המולד בשיקגו עם קייט שהתאלמנה לא מזמן.

במקביל, מרב והארי מסיימים לרצות עונש מאסר על שוד מזוין, וכשהם משתחררים מהכלא - יש להם מטרה אחת: לנקום בקווין, ועל כן הם חוטפים את אמו. קווין ודרק מנסים להציל את המצב ומתקשרים למשטרה, ולרוע מזלם הם נתקלים באותם שוטרים חסרי יכולת מהסרט הראשון. השניים אובדי עצות, אבל קווין מחליט לקחת את העניינים לידיו ולשחרר את אמ בעצמו. בהפוך על הפוך, כעת קווין ודרק הם אלה שנאלצים לעבור בבית מלא תכסיסים, אלא שקווין מצליח להתחמק מכל מלכודת בעוד דרק נלכד בכולן. השניים מצליחים לחלץ את האם ונמלטים בחזרה לבית המשפחה, שם קווין חושף בפני אמו ובן זוגו שהוא מכיר את השודדים, ומספר להם מה אירע בשני הסרטים הראשונים. הוא מנסה לשכנע את קייט למלכד את הבית למקרה שהשודדים יחזרו, למרות שבפועל הם כבר מתים. דרק, מצידו, חושב שזו תוכנית משוגעת ומחליט לקרוא למשטרה ולספר הכל. הסרט נחתם בשיר " Somewhere in My Memory" של לנה דל ריי. 

בין אם התחברתם לסיפור ובין אם פחות - הוא ככל הנראה יישאר בין כותלי הטוויטר ולא יזכה לעיבוד קולנועי או טלוויזיוני של ממש, שכן מדובר בהצעה של גולש אנונימי. אבל סרט המשך נוסף ל"שכחו אותי בבית" אכן מתוכנן גם במציאות. הוא יופק בחסות שירות הסטרימינג דיסני פלוס, וכבר החל להצטלם בחודש פברואר האחרון. בסרט יככבו בין היתר אלי קמפר ("קימי שמידט", "המשרד"), קינן תומפסון ("סאטרדיי נייט לייב"), רוב דילייני ("קטסטרופה") ואפילו קאלקין בעצמו, שאמור להיכנס שוב לנעליו של קווין מקאליסטר, למרות שכביכול מדובר בריבוט.