סגר הקורונה מנע מאנשים חלק גדול מתענוגות החיים, אבל עדיין השאיר להם שני דברים: משפחה ואוכל. אבל מה קורה כששני האפיקים האלה מתנגשים? זו בדיוק הבעיה בה מצאו את עצמם בניו של ראסל קרואו, שבראיון חדש לתכנית של ג'ימי פאלון סיפר על הדילמה אליה נקלעו השניים - וגם על הפתרון אותו העדיפו.

במהלך הראיון עם פאלון, סיפר קרואו, שנמצא בימים אלה בבידוד בביתו שבאוסטרליה, כי הוא שאל את שני בניו האם הם ירצו להעביר איתו את ימי הסגר. בניו של קרואו - צ'ארלס בן ה-16 וטניסון בן ה-13, אותם הביא לעולם יחד עם בת זוגו לשעבר, הזמרת דניאל ספנסר - סירבו. "קצת נפגעתי כי זה (ביתו של קרואו, ר.א) נמצא בערבות האוסטרליות", סיפר לפאלון, "יש לנו שטחים פתוחים גדולים, יש לנו כל מיני דברים מדהימים כאן".

קרואו, כך מתברר, היה מופתע. לא רק שהבנים העדיפו שלא להעביר איתו את תקופת הקורונה, ועוד בבית מרווח למדי, הם אפילו בחרו לבלות את הימים האלה באיזור עירוני, עמוס ומדבק במיוחד - סידני. "הם היו כזה 'לא, לא, אבא, קיבלנו החלטה שבמהלך המגפה, אנחנו הולכים להתבודד באיזור המאוכלס ביותר במדינה שמוקף במקומות הכי מדבקים שיש'", הסביר לפאלון. 

כשקרואו שאל את ילדיו למה הם בוחרים לשהות דווקא באיזור עירוני במהלך הבידוד, בנו הקטן טניסון הסביר לו בפשטות את הסיבה: Uber Eats, שירות משלוחי אוכל מבית חברת הנסיעות המוכרת, שמן הסתם אינו פעיל באיזור המבודד בו קרואו גר. "דווקא במהלך מגפה", סיכם קרואו, "התפקידים האבהיים שלי הועברו לזה (שירות המשלוחים)".  

במהלך הראיון, פאלון וקרואו גם דיברו על אחד מהלהיטים הקולנועיים הגדולים ביותר של השחקן: "גלדיאטור". סרטו של רידלי סקוט אמנם זיכה את קרואו בפרס האוסקר לשחקן הטוב ביותר, אבל השחקן סיפר כי דעתו על הסרט לא הייתה חיובית כל הזמן. "'גלדיאטור' היה חוויה ייחודית כי התסריט שהיה להם היה כזה גרוע - כל כך גרוע - שהמפיק לא רצה שאקבל עותק שלו". קרואו סיפר כי במקום שייחשף לתסריט, וככל הנראה יסרב לתפקיד, אותו מפיק ביקש ממנו להיפגש עם סקוט פנים ופנים, ועל סמך אותה פגישה להחליט האם הוא בפנים. קרואו כמובן הסכים, והתסריט, יש להניח, עוד שוכתב מאז לא מעט.