תאריך היציאה המתוכנן של "הפלאש" בכיכובו של עזרא מילר כבארי אלן הוא נובמבר 2022, מה שאומר שהמעריצים של יקום הקומיקס הקולנועי יאלצו להתאזר בהמון סבלנות. בינתיים, עד שיגיע היום המיוחל, המעריצים יכולים להתרפק רק על דיווחים על ליהוקים שעולים ברשתות מדי פעם, רק שהדיווח האחרון נוגע דווקא למי שככל הנראה לא יצטרף לסרט. מלבד מילר, שכבר גילם את דמותו של הפלאש, ידוע שבסרט יככבו גם מייקל קיטון ובן אפלק - ושניהם יכנסו שוב לדמותו של באטמן, אותו כל אחד מהם גילם בתקופות שונות. איך זה מתאפשר בעצם? מדובר בסרט מולטיוורס, כזה שמציג כמה יקומים מקבילים, מה שמאפשר את האופציה שעוד באטמנים למיניהם יצוצו. מי שכבר אישר שהוא בהחלט לא קיבל את שיחת הטלפון שמבשרת על ליהוקו, וגם לא צופה שהוא יקבל אותה - הוא לא אחר מאשר ג'ורג' קלוני.

"באטמן ורובין" היה אחד הסרטים הראשונים של קלוני לאחר שעשה את המעבר מקריירה טלוויזיונית לקולנועית - מעבר שהיה מאוד לא פשוט, וגם מאוד מדובר בתקופה שלפני עידן הסטרימינג. למרות שקלוני צלח את המעבר באופן מרשים, הוא הצליח למרות התפקיד של באטמן, לא בזכותו - ועד היום ההופעה שלו נחשבת לאחת הגרועות בהיסטוריה של הדמות.

קלוני עצמו ממש לא מתנער מאחריות על השם הרע שיצא לסרט. בראיון חדש למגזין GQ אמר השחקן כי "הדרך היחידה לדבר בכנות על דברים זה לכלול את עצמך ואת הכישלונות שלך. למשל, כשאני אומר ש'באטמן ורובין' היה סרט גרוע, אני תמיד גם אומר 'אני הייתי גרוע בו'". גם כי הובלתי אותו אבל גם כי זה מאפשר לי להגיד שלא רק אני הייתי גרוע, אלא שכל שאר האלמנטים בסרט לא עבדו".

בראיון חדש אחר, למגזין Empire, קלוני סיפר בפליאה על היעדרה של שיחת הטלפון שאמורה הייתה להודיע על ליהוקו ל"הפלאש". "זה מצחיק - שימו לב שהם לא התקשרו אליי! איכשהו לא קיבלתי טלפון כזה. הם לא ביקשו את הפטמות שלי", סיפר, כשהוא מתייחס לפטמות הבולטות המפורסמות שכללה חליפת גיבורי העל שלו. "תראו, יש דברים שאי אפשר לדעת מה יהיה איתם. לגבי זה, אני יודע", הוא הוסיף, ככל הנראה מודע לכך שלא כל הצופים  מעוניינים לראות אותו שוב בתפקיד. 

ולא רק שקלוני לא מתנער מהכישלון האישי שלו בסרט, בראיון מ-2018 הוא אפילו הודה שהכישלון הזה השפיע על אופן ההתנהלות שלו וכתוצאה מכך גם על המשך הקריירה שלו. כשנשאל השחקן איזה תפקיד הכי השפיע על המסלול המקצועי שלו הוא בחר ב"באטמן ורובין", הדגיש כי "זו לא בדיחה" והסביר: "עד הרגע הזה, הייתי רק שחקן שדואג למצוא עבודה. אחרי שהסרט הזה נכשל קריאייטיבית, הבנתי שאני חייב לקחת שליטה על הסרטים שאני משתתף בהם, לא רק על התפקיד". בשנים שאחרי, כמובן, קלוני כבר הופיע בכמה מהתפקידים הכי טובים שלו, דוגמת הסרט "אחי, איפה אתה?" של האחים כהן. 

מלבד הליהוקים של מילר, אפלק וקיטון, כל מה שידוע כרגע על "הפלאש" הוא שהסרט יהיה מבוסס על עלילת הקומיקס "Flashpoint" משנת 2011 בה הפלאש נוסע אחורה בזמן כדי למנוע את מותה של אמו. בהעדר פרטים נוספים, כל מה שנותר הוא הרבה מאוד תיאוריות של מעריצים, שמנסים לנחש אילו קווי עלילה נוספים מהקומיקס יופיעו בסרט, אילו דמויות יצוצו ואילו שחקנים נוספים ילוהקו. מכיוון שמדובר במולטיוורס, אחת התיאוריות המובילות היא שגרנט גאסטין, שמגלם את דמותו של הפלאש בסדרת הטלוויזיה, יופיע גם הוא לצד מילר - לאחר שמילר קפץ בינואר האחרון להופעת אורח בסדרה, שהפתיעה את הצופים והציבה את שתי הגרסאות של הפלאש זו מול זו.