בעוד חלק מחשבונות הטוויטר של הסלבס רק נראים כאילו מישהו פרץ אליהם ומפרסם ציוצים הזויים (כן, אנחנו מסתכלים עליכם, דונלד טראמפ וקניה ווסט), לפעמים פריצות כאלה באמת מתרחשות, והן לרוב מסתכמות בכמה ציוצים מטופשים ולא אמינים בעליל.

זה בדיוק מה שקרה למריה קארי, שחשבון הטוויטר שלה נפרץ אתמול, ומי שעמד מאחורי הפריצה בעיקר התמקד בניסיון להלהיט שוב את היריבות המרה (והדי משעממת בשלב הזה) בין הזמרת לאמינם, האיש שאוהב להסתכסך עם כל מה שזז. אמינם טען שהוא וקארי יצאו בעבר ואף הזכיר את שמה בכמה שירים שהקלים, אבל מריה ממשיכה להכחיש את הטענה הזאת. האם היא השיבה בקליפ משלה שנקרא "Obsessed" בו היא מגלמת גבר דמוי אמינם שאורב לה מחוץ לביתה? כמובן שכן, כי זו מריה קארי והיא מעולם לא עשתה משהו בחצי כוח.

במהלך הפריצה לטוויטר שלה, פורסמו מהחשבון שלה הציוצים הבאים: "אמינם עדיין יכול להחזיק את הכ** הזה" ומכיוון שונה לחלוטין - "לאמינם יש פין קטן". אין ספק שהפריצה הייתה מעניינת, ובעיקר אפקטיבית יותר, אם ההאקרים היו בוחרים לצייץ משהו שנשמע לפחות כמעט אמין כציוץ של הדיווה עצמה. בציוץ אחר, הם החליטו להלהיט את הפיד עם מילת ה-N, ואיחלו חג מולד שמח לכל ה"nigg*s הטיפשים", שזה כמו לכתוב "כ*שים" בפייסבוק ולראות כמה זמן ייקח לצוות של מארק צוקרברג לחסום אותך לשבוע בעבור התבטאויות גזעניות.

ממפקדת טוויטר נמסרה הודעה לעיתונות. "ברגע שגילינו על הנושא, נעלנו את החשבון ואנחנו חוקרים כרגע את התקרית", נכתב בהודעה. קארי עצמה הייתה פחות רשמית והתייחסה לסיפור כולו בטון מבודח. אחרי שהחשבון שלה חזר לידיה והציוצים הפיקטייבים נמחקו, היא צייצה: "אני עושה שנ״צ וזה מה שקורה?". כל מה שאנחנו רוצים לחג המולד זה את הציוצים שלך, מריה.