אם פתחתם את האינטרנט בימים האחרונים, ככל הנראה כבר שמעתם על הסרט העתידי "בית גוצ'י" של רידלי סקוט, שיגולל את קורותיו של בית האופנה האיטלקי ויעלה למסכים בסתיו הקרוב. הסרט, כאמור, עוד לא הגיע למסך וכבר הצליח להפוך לנושא השיחה החם של הרגע: בין אם זה בגלל הסיפור המרתק שהוא עומד לספר, ובין אם זה בגלל השחקנים הראשיים והמבטיחים, אדם דרייבר ("מלחמת הכוכבים", "סיפור נישואים") ולא אחרת מליידי גאגא. דרייבר וגאגא אמנם יגלמו את הדמויות המרכזיות, מאוריציו גוצ'י ופטריציה רגיאני, אבל לצידם יככבו בסרט גם שמות מוכרים אחרים - ביניהם אל פצ'ינו וג'ארד לטו.

לטו יגלם בסרט את פאולו גוצ'י, בנו של יושב ראש חנויות גוצ'י אלדו גוצ'י (פצ'ינו). השחקן ידוע בהיותו שחקן טוטאלי ובתפקידי עבר רבים שלו הוא כבר נאלץ לעשות מהפכים נראותיים קיצוניים: החל מצבע השיער החריג של דמותו ב"מועדון קרב", דרך הפעם בה ירד כמעט 20 ק"ג בשביל לגלם טרנסג'נדרית ב"מועדון הלקוחות של דאלאס" ועד המראה הזכור של הג'וקר ב"יחידת המתאבדים". גם ב"בית גוצ'י", השחקן ממשיך באותו קו - ושינה את הופעתו החיצונית, כך שהוא נראה בלתי מזוהה לחלוטין.

תמונות חדשות מסט הצילומים מציגות את לטו בן ה-49 כמו שמעולם לא ראינו אותו: מקריח. כן כן - על מנת להיראות דומה ככל האפשר לפאולו גוצ'י השחקן נפרד משיערו הארוך והמבריק (או לפחות, דחס אותו מתחת לפאה) ומתהדר כעת בשיער אפור דליל, קו שיער שאיך נאמר - רחוק מאוד מהמצח. וכדי לחזק את אשליית הזקנה, פניו אופרו על מנת שיראה כמו גבר בשנות השישים לחייו. וכמתבקש ממעצב אופנה, לטו בדמותו של פאולו נראה לבוש חליפת קורדרוי סגולה שכנראה לא נצליח לשכוח.

פאולו גוצ'י, מלבד היותו הבן של אלדו, היה סגן נשיא והמנהל בפועל של חנויות גוצ'י ובשמי גוצ'י באמריקה. הוא נשאב לסכסוכים חוזרים עם דודו רודולפו, שיגולם בסרט על ידי ג'רמי איירונס ("מת לחיות 3") בגלל תוכניותיו השנויות במחלוקת להעביר את המותג מודרניזציה. לבסוף, פוטר פאולו בשנת 1978. 

ואם הלוק התמוה של לטו לא שכנע אתכם לצפות בסרט העתידי, זה כנראה כי עוד לא הכרתם את סיפורם המרתק של בני המשפחה: מאוריציו (דרייבר), ראש בית האופנה גוצ'י, נישא לפטריציה (גאגא) בשנת 1973, וכ-12 שנה לאחר מכן עזב אותה למען אישה צעירה יותר. בשנת 1995 נורה מאוריציו ונהרג, והאחראית למותו הייתה לא אחרת מפטריציה עצמה - ששכרה רוצח שכיר על מנת להורגו. היא הורשעה בתכנון רצח בעלה ב-1998 ונידונה ל-29 שנות מאסר. בנותיהן המשותפות, אלסנדרה ואלגרה, ביקשו לבטל את הרשעתה וטענו כי גידול במוח השפיע על יכולתה לנמק את בחירתה. המאבק צלח, ועונשה הופחת ל-26 שנים. ב-2016 השתחררה פטריציה לאחר שריצתה 18 שנות מאסר, וזאת בשל התנהגות טובה.