זה קורה במשפחות הכי טובות: אביגיל דיסני, נכדתו של רוי דיסני (ממייסדי חברת האנימציה, שלימים הפכה לאימפריית בידור ותוכן גלובלית) ומי שנחשבת לכבשה השחורה במשפחה העשירה, פתחה במתקפת טוויטר ארוכה ומפורטת נגד אנשים בני דורה, יום אחד לפני השקת שירות הסטרימינג דיסני פלוס. רצף הציוצים של דיסני התפרש כמתקפה - גם אם לא ישירה - על חברי ההנהלה הבכירה של חברת וולט דיסני, בדגש על מנכ"ל החברה הנוכחי בוב אייגר. בציוציה, טוענת דיסני שדור הבייבי בומרים, שאוחזים כיום ברוב המשרות הבכירות בחברות הגדולות בארצות הברית,  כבר פחות רלוונטי, ועל כן עליו לפנות את מקומו לדור הצעיר יותר.

ראשית יוצאת דיסני נגד בני דורה אשר נעלבים כשמכנים אותם בכינוי "בומרים": "מה לא בסדר בנו? ממתי נהיינו כל כך רגישים? תתמודדו עם העובדה שהעולם משתנה מהר ואתם לא. אתם זקנים. אתם לא לגמרי לא רלוונטיים אבל הולכים ומאבדים רלוונטיות מדי יום".

"אתם מתנגדים לטינה שרוכשים לכם המילניאלס בגלל שהרעלתם להם באנוכיות את מאגרי המים, התעלמתם משינויי האקלים כדי שתוכלו לנהוג ברכבים המטופשים שלכם, והעלמתם עין ואף גרוע מכך מאפליות על בסיס מין, גזע ורקע כלכלי. אבל אתם רק מוכיחים להם שאתם לא מבינים את כל מה שחשוב להם. תראו, הילידם האלה מתמודדים עם גאות (באופן מילולי) של שינויים אשר מאיימים על כל מה שלימדנו אותם להעריך. זוכרים מה זה אומר לא לבטוח באנשים מעל גיל 30?".


"אני בטוחה שחצי מהנודניקים שמתלוננים שהנוער לא מכבד אותם נגועים בדעות קדומות ושיפוט לקוי", המשיכה דיסני, "אולי תשבו בשקט ותתנו לילדים לנהוג? זה לא כאילו עשיתם עבודה נהדרת בזמן שהיה לכם. תתמודדו עם הרעיון שהכל בר חלוף, אתם זקנים ואתם צריכים לתת להיסטוריה לעשות את מה שהיא עושה: לחלוף".

כאמור, זו לא הפעם הראשונה בה דיסני מביעה התנגדות לדרך שבה החברה של סבה המנוח מנוהלת: בעבר הביעה התנגדות נחרצת לתלוש המשכורת של אייגר, שעומד על 65 מיליון דולרים, ואף ציינה כי סירבה לטוס במטוסים פרטיים של משפחתה עקב הבזבוז והראוותנות: "הייתה במטוס מיטה זוגית ענקית כשחגורת בטיחות מכסה את כל אורכה וגם מקלחת, זה היה מגוחך והחליא אותי. צריך לזכור שכולנו חלק מהגזע האנושי כמו כולם, ואין שום דבר בכסף שהופך אותנו לטובים יותר מהשאר".

בקיץ האחרון, היתה דיסני אחת מאנשי העסקים החזקים והעשירים שהביעו תמיכה במיסוי יחסי, וטענו שמי שמרוויחים יותר - צריכים לשלם יותר. דיסני עצמה התגאתה בראיונות עבר ש"עלתה" למשפחתה יותר מ-70 מיליון דולרים מאז שמלאו לה 21, ושאת הכסף הזה תרמה לגופי צדקה שונים.