פאה חומה, שפתון ורוד שמלה פרחונית ומיקרופון: זה, כנראה, כל מה שהיה צריך בשביל לגרום לרנה זלווגר לאמץ חיצונית את דמותה של ג'ודי גארלנד, במסגרת סרט חדש שעוסק בתולדות חייה. תמונה ראשונה של זלווגר מתוך סט הסרט "ג'ודי" פורסמה אתמול, ועושה רושם שזלווגר נכנסת בנוחות נעליה של גארלנד.

מי הכוכבת?
אי שם מעבר לקשת - זלווגר בתפקיד ג'ודי גרלנד | צילום: מתוך JUDY

ולשם השוואה, זו ג'ודי גרלנד עצמה:

Getty Images
כדי שתבינו כמה הן דומות - גרלנד | צילום: Keystone; GettyImages IL

אמייזינג.

סגנון התמונה של זלווגר רומז כי מדובר בשנות השישים העליזות, ואכן הסרט מתעתד לעסוק בתקופה יחסית מאוחרת בחייה של גרלנד - בזמן הופעותיה האחרונות בקריירה על במות לונדון ב-1968. מדובר על 30 שנה לאחר שפרצה לתודעה בתור דורות'י ב"הקוסם מארץ עוץ", כאשר גרלנד מצאה את עצמה בצומת דרכים אישי ומקצועי כאחד: היא מתחילה מערכת יחסים עם בעלה החמישי המוזיקאי מיקי דינס, היא נאבקת עם ההנהלה והיא "נרדפת על ידי זכרונות של ילדות אבודה בהוליווד, ותשוקה לחזור הביתה ולהיות עם ילדיה", לפי ההוליווד ריפורטר.

אלא שהסרט, כפי שניתן לצפות ואפילו לראות מהתמונה, יכיל לא מעט שירים, וההפקה מרגיעה את המעריצים ומבטיחה שיהיו שם גירסאות זלווגריות ללהיטים הכי גדולים, ביניהם "אי שם מעבר לקשת". אלו שחוששים מהגרון של רנה זלווגר, אל: השחקנית הוכיחה בעבר שהיא יודעת לשיר, בסרטים כמו "שיקגו" ו"שיר אהבה משלי". 

צילומי הסרט החלו ממש אתמול, כאשר על כס הבמאי יושב רופרט גולד ("המלך צ'ארלס השלישי"), והתסריט נכתב על ידי טום אדג', שעבד בעבר על "הכתר". לצדה של זלווגר יככבו ג'סי בקלי ("מלחמה ושלום"), פין ויטרוק ("אימה אמריקאית") ומייקל גמבון ("הארי פוטר"). אין עוד תאריך יציאה רשמי.

 רנה זלווגר
זלווגר בנטורל | צילום: יחסי ציבור