קצת יותר משבוע לאחר עלייתו, "This Is Paris", סרט הדוקו החדש על חייה של פריס הילטון, ממשיך להכות גלים. במוקד הסרט, שעלה ליוטיוב וזכה כבר ליותר מ-8 מיליון צפיות, נמצא בין היתר גם וידויה של הילטון בנוגע לטראומה שחוותה כשהייתה בפנימייה לילדי עשירים בעייתיים. הווידוי של הילטון הציף דיון ציבורי סביב הסוגיה, שכעת זוכה לחיזוק גם מכיוונה של עוד אישה שגדלה במשפחה מוכרת היטב: השחקנית דרו ברימור.

הילטון, כזכור, סיפרה במהלך הסרט כי אנשי הצוות בפנימייה אליה נשלחה נהגו להתעלל בה, וכי השנים שם גרמו לה "לא לבטוח באף אחד". מדובר בחלק מתופעה גדולה הרבה יותר בקרב ילדי עשירים בארה"ב, כזו שלא זכתה עד כה לתהודה של ממש ומגובה בעיקר על ידי תנועת BreakingCodeSilence# (לשבור את קוד השתיקה), שצברה תאוצה מאז עליית הסרט. במסגרת התנועה התאגדו כמה מאותם "בני נוער בעייתיים" שכבר התבגרו, ויחד הם פועלים במטרה להעלות מודעות ולספר את האמת על אותן פנימיות שנויות במחלוקת. 

במסגרת מסע יחסי הציבור לרגל עליית הסרט, הילטון הגיעה גם לתכנית האירוח החדשה של ברימור, שעלתה לראשונה מוקדם יותר החודש. במהלך הראיון, ברימור סיפרה כי היא צפתה בדוקו של הילטון, וכי היא הרגישה שזו "מראה שמשקפת את כל מה שעברתי". השחקנית שיתפה כי גם היא נשלחה לפנימייה מסוג זה בשנות נעורייה, ובדומה להילטון, גם היא עשתה הרבה צרות ונענשה לא פעם בזמנה שם. 

"רציתי לדבר איתך ולספר לך שהיו אנשים שבאו ולקחו משם", סיפרה ברימור, "הייתי נעולה בבידוד, הייתי באותו מקום במשך תקופה ארוכה - אנחנו מדברים על שנה, שנה וחצי. לא ראיתי סיפור מהסוג הזה שהוצף קודם בצורה כזו, וזה סיפור שאני מזדהה איתו מאוד." 

למרות הדמיון המסוים בין הסיפורים, ברימור עצמה מכירה בכך שהיא והילטון עברו שני מסעות שונים. "האנשים במקום שלי היו מאוד טובים", הסבירה השחקנית, שלא נוטרת טינה לגורמים שהיו אחראים עליה, "לא אהבתי להיזרק לבידוד. כן אומר שהייתי מאוד מרדנית. יזמתי שם מהומות כל הזמן. היו שם עוד הרבה ילדים שהיו כמוני, ואמא שלי פשוט לא ידעה מה לעשות איתי. הייתי עושה סמים, לא הייתי בשליטה. היא פשוט הרימה ידיים וזרקה אותי לשם, היא לא ידעה לאן עוד היא יכולה לפנות. והמקום הזה באמת עזר לי ובאמת שינה את חיי, והאמת שלא הייתי משנה כלום".