תוכניתם המשותפת של ינון מגל ובן כספית ברדיו 103FM ידועה בוויכוחים הסוערים שלה, שלפעמים גם נגמרים בנטישה של אחד המגישים. הבוקר, עיקר תשומת הלב הוקדשה לשיחה של השניים עם ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, שהסתיים בפיצוץ בינו לבין מגל, לאחר שאולמרט כינה אותו "עבריין מין".

השיחה בין השלושה התמקדה במגוריו של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו במעון ראש הממשלה בירושלים, והקריאות השונות בציבור לפיהן עליו לפנות בהקדם את המעון לראש הממשלה נפתלי בנט. "לא עניין אותי להיות שם יום אחד מיותר", סיפר אולמרט, שבעצמו פינה את הבית עם כניסתו המחודשת של נתניהו לתפקיד, "ועברתי לבית החדש שבו התגוררתי במשך הרבה שנים". אולמרט התייחס לטענות שצפו נגדו בימים האחרונים, לפיהן הוא עצמו פינה את המעון רק כעבור חודשיים לאחר סיום תפקידו - כשלדבריו אותו פינוי התבצע תוך לא יותר מארבעה ימים. 

"כל הפרסומים האחרים הם דברי נבזות והונאה", הסביר אולמרט, "ינון מגל מפיץ שקרים בערך פעם בשבוע, מתוך תשוקה שלא ניתנת לשליטה להגן על השקרן והנוכל". בשלב הזה, הדיון בין השניים התלהט, ומגל הבהיר: "מי שהורשע בבית משפט זה לא נתניהו, אתה ישבת בכלא על עבירות של שוחד". "אתה נותן לו יד להפצת שקרים", השיב אולמרט, "אתה מפיץ שקרים, אתה לא עיתונאי, אתה לא מתקרב ללהיות עיתונאי, ואני לא רוצה להגיד לך במה אתה הואשמת".

"בניגוד אלייך, אני לא הורשעתי בבית משפט", ענה מגל לאולמרט, "לא ישבתי בכלא, אתה עבריין מורשע. אולי קצת צניעות? תעשה חשבון נפש על העבירות שעשית. אתה איש מושחת שישב בכלא על עבריינות, אז טיפה צניעות כשאתה אומר על אחרים 'מושחת'. ישבת במדים בכלא, טיפת צניעות לא תזיק לך לפני שאתה קורא לנתניהו 'מושחת'". בשלב זה אולמרט כינה את מגל "עבריין מין", והפציר בו "אל תטיף לי מוסר", והמגיש הודיע שהוא יכול לתבוע את ראש הממשלה לשעבר על דבריו. 

"אתה פשוט שקרן, קשקשן, אתה אידיוט וזה הכול", המשיך מגל, ואולמרט, מצדו, הבהיר שהוא ישמח לפגוש אותו בבית המשפט. "מי רוצה להיפגש איתך?", ענה לו, "אתה בן אדם אובססיבי והקנאה שלך לנתניהו העבירה אותך על דעתך, למרות שהורשעת בבית משפט לא עשית שום חשבון נפש. לא בדקת במה טעית, לא בדקת את עצמך. כל היום אתה מלכלך ומטנף במקום להיות בשקט". "היחיד שמטנף ומלכלך ועושה את זה בשירותה של משפחה אומללה של ראש ממשלה שסולק מתפקידו זה אתה", ענה אולמרט הנסער, "אתה אדם גס רוח, שטחי, חלול וחצוף ולא התכוונתי לא לדבר איתך ולא להחליף איתך שום מילה משום שאינך ראוי לזה". בשלב הזה, אולמרט ניתק את השיחה ונטש את השידור.