חודש חלף מאז מותו המפתיע של כוכב "הפנתר השחור" צ'דוויק בוזמן, שהלך לעולמו בגיל 43 לאחר מאבק ארוך במחלת הסרטן (מאבק שהוסתר מהציבור. בוזמן שמר את מצבו הרפואי לעצמו ולקרוביו), והוליווד עדיין מנסה להתאושש. בוזמן, כך מתברר, הספיק לגעת בלא מעט שחקנים מוכרים לאורך השנים, ועכשיו אחת מהם גם מספרת על המחווה המיוחדת שלו כלפיה.

השחקנית סיינה מילר, שכיכבה לצד בוזמן בסרט "21 גשרים" מהשנה שעברה, הודתה בראיון למגזין הקולנוע Empire כי בוזמן הוא הסיבה בגללה הצטרפה לסרט מלכתחילה. "הוא היה מעריץ גדול של העבודה שלי, וזה היה מרגש", הסבירה, "אז הוא יצר איתי קשר והציע לי לעשות את הסרט הזה, וזה היה בזמן שבו לא ממש רציתי לעבוד יותר. עבדתי בלי הפסקה והייתי מותשת, אבל אז רציתי לעבוד איתו".

כאשר עמדה לחתום על חוזה ולהצטרף לסרט, מילר (ששימשה גם כמפיקה) ביקשה מהאולפנים משכורת גבוהה יותר, וזאת מתוך הערכה כי התקציב המכובד של הסרט יאפשר זאת. כשבאולפנים סירבו, מילר החלה לחשוב פעם נוספת על החלטתה, כשללבטים מצטרפת העובדה שמדובר היה ב"זמן לא נוח" עבורה, במהלכו בתה החלה ללכת לבית הספר. בשלב הזה, מספרת מילר, מי שנכנס לתמונה הוא לא אחר מבוזמן - שהתנדב לוותר על נתח מסוים משכרו כדי שמילר תישאר. 

"אמרתי 'אני אעשה את זה אם אני אזכה לפיצוי הולם'", הסבירה מילר, "וצ'דוויק בסוף תרם חלק מהמשכורת שלו כדי להשיג את הסכום שדרשתי. הוא אמר שזה מה שראוי לשלם לי". מילר סיפרה כי מעולם לא חשפה בפומבי את אותו צעד נדיב של בוזמן, וכי מדובר בעדות לאופיו של השחקן. "זה היה הדבר הכי מדהים שחוויתי", הודתה, "דבר כזה פשוט לא קורה. הוא אמר 'את תקבלי את התשלום שאת ראויה לו, ואת מה שאת שווה'. אי אפשר לדמיין גבר אחר שמתנהג בכזאת אדיבות וכבוד".

"אני סיפרתי לחברים אחרים שלי שהם שחקנים את הסיפור הזה", הוסיפה מילר, "והם כולם נעשו מאוד שקטים והלכו הביתה וכנראה נאלצו לשבת ולחשוב על זה לזמן מה. אבל לא הייתה בזה שום השווצה, זה פשוט היה 'ברור שאני אשיג לך את הסכום הזה, כי זה מה שראוי לשלם לך'".