מה שנחמד במסע הקידום של ג'ניפר לורנס לסרט "דרור אדום" הוא שכולם שכחו כבר מהסרט עצמו, ומתרכזים בעיקר בעימותים של לורנס, ובציטוטים השערורייתיים שהיא מנפיקה פחות או יותר בכל הופעה וראיון.

בראיון עם המגזין הצהבהב Sun, דיברה לורנס על המוניטין שלה ככוכבת קולית, כזו שלא נרתעת מקללות יצירתיות או נושאים מיניים שהיו נחשבים לטאבו יחצ"ני בעיני שחקניות אחרות. התשובה של לורנס הוכיחה, ובכן, למה ממשיכים לשאול אותה את השאלות הנ"ל. אנחנו מזהירים, הציטוט מכיל כאלף התייחסויות לאיבר המין הגברי.

"אני תמיד אומרת שאני רוצה ז**, אבל האמת היא, שכשאני מסתכל על ההיסטוריה המינית שלי, היא קרתה כולה עם בני זוג. אני מדברת כאילו אני מתה על זה, אבל אני לא באמת עושה את זה". לורנס הבהירה גם מה המניע לרתיעה שלה מהאיבר הנ"ל: פחד מחיידקים. "אני גם די ג'רמופובית", אמרה, "הגעתי עד כאן בלי להידבק במחלת מין... ז** זה דבר מסוכן. אם הייתי בנקודה שחשבתי שאני יכולה להידבק בה במחלת מין – כבר הייתי מערבת רופאים בעניין. זו מידת הפחד שלי מחיידקים".

את הראיון הכן מדי הזה, חתמה  לורנס בהבהרה על מצבה הזוגי, ואמרה: "אני לא במערכת יחסים. אני מבהירה שלא עשיתי סקס כבר זמן רב מאוד". היינו אומרים שלא שאלנו, אבל למה להרוס את שטף המילים היפהפה הזה?