אלוהים, טום הולנד, מה יהיה איתך? כוכב "ספיידרמן: השיבה הביתה" ו"הנוקמים: מלחמת האינסוף" הוכיח שיש משהו אחד שהוא אוהב יותר מלככב בסרטים שיש בשמותיהם נקודתיים - לספיילר את הסרטים בהשתתפותו. הולנד הסתבך כבר לפני כחודשיים, כשחשף בטעות את הגורל של דמותו של ספיידי ב"הנוקמים" בכנס מעריצים, ועכשיו הוא מעורב בתקרית חדשה.

ההפקה רק החלה בסרטי ההמשך של "השיבה הביתה", ועד כה לא נחשפו אודותיהם פרטים רבים מעבר למשא ומתן שניהלו המפיקיםד עם ג'ייק גילנהול, שלוהק כנראה לתפקיד נבל באחד מהם. למעשה, אולפני מארוול לא חשפו אפילו את שמו של סרט ההמשך, וכנראה שלא תכננו לחשוף את השם, אבל אז טום הולנד בא והרס הכל. הולנד פרסם באינסטגרם שלו סרטון בו הוא מספר שקיבל לאחרונה את התסריט לסרט ההמשך המיוחל. כיוון שהשנה היא 2018 וכולנו מאוד מגניבים ומעודכנים, התסריט נשלח אליו באייפד, וכשהולנד הציג את האייפד לראווה - נחשף גם שם הסרט:

A post shared by (@tomholland2013) on

אז כן, "ספיידרמן: השיבה הביתה 2" הוא באופן רשמי "ספיידרמן: רחוק מהבית". מה זה אומר על המשך הרפתקאותיו של גיבור העל, שב"הנוקמים: מלחמת האינסוף" הגיע גם לחלל החיצון? לא ברור. הולנד בעצמו מסביר שהוא לא בקיא ושלא ברור לו איך הסרט בכלל מתאפשר שכן - ועכשיו נעשה את הדבר המנומס ונזהיר אתכם מפני ספוילר - בסוף "הנוקמים" ספיידרמן מוצא את מותו. אבל אנחנו סומכים על מארוול שיפתרו את הבעיה הזו עד ליציאת הסרט ב-2019.