השחקן הייגן מילס, שהשתתף בין היתר בתפקיד אורח בסדרה "הליצן העצוב", נמצא מת בעיירה מייפילד שבקנטאקי, לאחר שככל הנראה ניסה לרצוח את בת זוגו ושם קץ לחייו. אריקה פרייס, זוגתו של מילס בן ה-29, נשארה בחיים על אף שנורתה, ומתמודדת עם פצי ירי בחזה ובזרוע. מילס השתחרר בערבות ממעצר שעות בודדות לפני ביצוע הרצח. 

על פי דיווח באתר TMZ, כאשר המשטרה הגיע לביתו של מילס, שהתגורר בשנים האחרונות גם בהוליווד, היא מצאה בכניסה אליו את פרייס בת ה-34. פרייס סיפרה לשוטרים כי השחקן ירה בה וניסה לשים קץ לחייו, והוא נמצא בתוך הבית ללא רוח חיים. בהמשך, פרייס סיפרה כי מילס אף החזיק את אמה ואת בתם המשותפת כבנות ערובה עד שפרייס הגיעה הביתה, וכשהגיעה - ירה בה. פרייס נמצאת בשלב זה באשפוז, ומצבה מוגדר יציב. אמה ובתה יצאו מהתקרית ללא פגיעה כלשהי. על פי המשטרה, טרם התבררה הסיבה הרשמית לביצוע ניסיון הרצח.

בדיווח של הסאן הבריטי מצוין כי שעות בודדות לפני תקרית הירי, שהתרחשה ביום שלישי האחרון, מילס השתחרר בערבות לאחר ששהה במעצר. השחקן נעצר ב-30 במרץ, והואשם באונס מדרגה ראשונה, ביצוע מעשה סדום, חטיפה והחזקת סמים. על פי מסמכים שהגיעו לידיו של הסאן, מילס נעצר לאחר שהכה לכאורה אישה (שזהותה אינה ידועה) באמצעות אקדח וגרם לשסע בשפתה. בהמשך, מילס כפה את אותה אישה אל תוך ביתו, תקף אותה והחזיק אותה כבת ערובה במשך שעות. רק כאשר מילס נרדם, כך נכתב, האישה הצליחה לברוח ולפנות את עצמה לבית החולים.  

הייגן מילס
הורים למילה בת ה-4. אריקה פרייס והייגן מילס | צילום: פייסבוק - Erica Price

ביום שני האחרון, מילס שוחרר בערבות של כחצי מיליון דולר - והמשיך לבצע את ניסיון הרצח בזוגתו. בדיווח מצוין גם כי פרייס ומילס נמצאים בזוגיות מאז שנת 2016, ולפני ארבע שנים אף הביאו לעולם את בתם המשותפת, מילה. פרייס, אחות מומחית במקצועה, גרה בקנטאקי בזמן שמילס חילק את זמנו בין ביתם המשותף לבין עבודתו בהוליווד.

מילס השתתף בשנת 2016 בפרק הראשון של "הליצן העצוב", בכיכובו של זאק גאליפנאקיס, ומוקדם יותר השנה גם צילם את חלקו בסרט אימה בשם "Starlight", שצפוי לצאת בחודשים הקרובים. כעת, חבריה של פרייס מנסים לגייס עבורה סכום כסף משמעותי בכדי שתוכל לטפל בעצמה ובבתה.

 

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400