באופן כמעט אוטומטי, הציבור מיד מניח שסלבס מהמדרגה הראשונה הם אנשים לא מאוד נחמדים. אין ספק, אדם שמתייחסים אליו כאילו הוא אליל שירד אל האדמה הוא בעל סיכוי גבוה להתחיל לראות כך את עצמו. מפורסמים מסוימים כבר הוכיחו שלמרות התהילה ומיליוני המעריצים, הם נשארו נאמנים לעצמם (דוגמה מתבקשת לכך היא נטע ברזילי, שדיברה לא פעם על כך שהיא גרה בדירת שותפים גם אחרי הזכייה באירוויזיון). ובכל זאת, הסלבריטאות הופכת רבים לאנשים בלתי נגישים שמאמינים שמגיע להם כל מה שרק ירצו.

גולש אחד בטיקטוק החליט להבין האם מדובר בתפיסה כוזבת או בהנחה שמבוססת על המציאות. באתגר חדש שהפך מהר מאוד לוויראלי, ביקש אותו גולש משאר הטיקטוקרים לספר לו על פעם אחת בה אדם מפורסם התנהג אליהם בחוצפה או בגסות רוח. ההיענות, כאמור, הייתה מרשימה. הסיפורים שנחשפו במסגרת האתגר אמנם לא אושרו על ידי גורם רשמי, אבל במידה והםא כן נכונים - הם חושפים רבדים מפתיעים, משעשעים וגם קצת מאכזבים באישיותם של כמה מהידוענים הלוהטים ביותר בתעשייה.

@rytoast10

Don’t be freaking rude! #foryou #viral #celebrity #xyzbca #fypシ

♬ original sound - Ryan Michael Annese

הגולש שייסד את אתגר הטיקטוק פצח בסיפור משל עצמו, וכתב על היחס המעליב שקיבל ממפורסמת שהפכה בשנה האחרונה מאהובה לידועה לשמצה. מדובר, כמובן, באלן דג'נרס: מתברר שהמנחה הוותיקה התנהגה בזלזול לא רק כלפי עובדיה, אלא גם כלפי מעריצים שרק ביקשו ממנה טובה קטנה. לדברי הגולש, "ראיתי את אלן ב'אין אנד אאוט בורגר' (רשת המבורגרים, שג"מ). אמא שלי היא מעריצה שרופה, אז ניגשתי לאלן כדי לקבל חתימה בשבילה, אבל לא היה לי משהו שהיא יכולה לחתום עליו. כל מה שהיה לי זה שקית של 'אין אנד אאוט'. זה מה שהיא אמרה לי: 'תתרחק ממני. אתה פולש למרחב הפרטי שלי. זה לא ארגון צדקה'. ואז היא טרקה את דלת המכונית".

מתברר שגם ג'פרי סטאר לא משתגע על התלהבותם של המעריצים. גולשת אחת הודתה ש"הבת שלי ראתה את ג'פרי סטאר בטארגט (חנות נוחות אמריקאית), והוא היה ממש יהיר. אז היא מיהרה לצלם תמונה שלו, והוא קרא לה 'קריפית'". כמו סטאר גם מיילי סיירוס נתפסה ברגע של חולשה: "פגשתי את מיילי סיירוס במיט אנד גריט (מפגש מעריצים) בהופעה שלה. האף שלה היה בשמיים. לא חברותית".

אבל הסיפורים המצחיקים באמת שייכים למפורסמים אחרים. ג'סטין ביבר, למשל, כבר ספג לא מעט תגובות נאצה על שירק על מעריצות לפני כשמונה שנים, ואף דרס צלם פפרצי. האנקדוטה שפורסמה במסגרת אתגר הטיקטוק אמנם לא משתווה לפרשיות האלה, אבל היא משעשעת בפני עצמה: "יצאתי עם בחור שהיה רקדן של ג'סטין ביבר בזמנו, והוא לקח אותי למסיבה שג'סטין היה בה. הייתי מעריצה שרופה, ואזרתי אומץ לבקש ממנו תמונה. הוא תפס אותי בכתפיים ואמר, 'אנחנו לא עושים את זה עכשיו'. אני מבינה. יש זמן ומקום. בהמשך המסיבה, הייתי בתא התמונות ועשיתי תמונות חמודות של עצמי. הוא בא ואומר לי כזה, 'את יכולה לזוז? אני רוצה להצטלם'. הוא היה ממש גס רוח. הייתי כזה, 'אתה יכול לחכות בתור כמו כולם'. זה נמשך כמה דקות, ואז אמרתי, 'ומה אם אני לא אזוז?' והוא כזה, 'אין 'מה אם'. פשוט תזוזי'. אז זזתי. הרגשתי מושפלת".

@bernalyssa

##stitch with @rytoast10 ##rudecelebrities ##ratingcelebrities ##fyp

♬ original sound - bernalyssa

@bernalyssa

##stitch with @rytoast10 ##greenscreen ##rudecelebrities ##justinbieber ##fyp ##jb

♬ original sound - bernalyssa

עם מה שג'סטין ביבר עשה אנחנו עוד יכולים לחיות, אבל ברוק שילדס באמת הגזימה. לדברי גולשת מזועזעת אחת, "ראיתי את 'משפחת אדמס' בברודוויי. הייתי מעריצה שרופה של ברוק שילדס כשגדלתי כי אנשים תמיד אמרו לי שאני נראית כמוהה, וזו הייתה מחמאה ענקית. אחרי המופע, ברוק יצאה, והיא הייתה קרה לכולם. כשהיא הגיעה אליי, ביקשתי ממנה שתצטלם איתי. היא אמרה, 'אני לא מצטלמת איתך. את יכולה לצלם אותי'. אז היססתי לרגע והיא אמרה, 'תצלמי אותי, תצלמי אותי'. בדיעבד, אני מתחרטת שלא אמרתי 'תשכחי מזה'". 

גם הילארי דאף התגלתה כאישה חסרת סבלנות בכל הנוגע להתמודדות עם מעריצים שרופים. גולשת אחת סיפרה ש"הייתי בחנות בגדים עם ההורים וחברה שלי ב-2006. לחברה שלי הייתה מפורסמת אחת שהיא הייתה אובססיבית אליה - הילארי דאף. פתאום, אנחנו נכנסות למעלית ורואות את הילארי. חברה שלי ביקשה חתימה ו'או חיבוק - פשוט משהו. הילארי מסתכלת עליה ואומרת, 'אוי, זה היום החופשי שלי', ויוצאת מהמעלית". אתם כנראה תתאכזבו, אבל קורטני קרדשיאן גם היא הוכיחה את עצמה כעוינת למדי. לדברי מעריצה מאוכזבת, "בדיוק עזבתי את ארוחת יום ההולדת שלי וראיתי את קורטני קרדשיאן. חיכיתי שהיא תסיים. אמרתי לה שזה יום ההולדת שלי וביקשתי ממנה תמונה. היא הסתכלה עליי, הסתכלה למעלה ולמטה, ואמרה, 'בטח'. לפני שהחברה שלי הספיקה לצלם את התמונה, קורטני הייתה כזה, 'סיימנו כאן?'"