שרון גל העלה ניסה להעלות הבוקר (20.11) את הבדרן וחבר "הגשש החבר" גברי בנאי לשידור בתוכנית הרדיו שלו, שמשודרת בתחנת הרדיו "גלי ישראל". בראיון, שתוכנן להיערך בהפתעה מבלי לתאם עם בנאי, ביקש גל לעמת את הבדרן עם הפרסום על כך שהוא עתיד להופיע באירוע לציון יום זכויות האדם. בנאי אמור להשתתף באירוע בחסות ארגוני מחסום WATCH ובצלם, בו יוקראו עדויות של אסירים בטחוניים. האירוע, שתשתתף בו גם השחקנית שרית וינו-אלעד, יציין גם 70 שנה להצהרת האו"ם על זכויות האדם,  שנחתמה ב-10 בדצמבר 1948.

גל הקדים את שיחת הטלפון וציטט ידיעה מאתר ערוץ 7, בה כונו האסירים הבטחוניים "מחבלים כלואים", והבטיח "לא לריב" עם בנאי בשיחה. "חצי מיליון אנשים מאזינים לך עכשיו", פתח גל את השיחה המפתיעה, וזאת למרות מחאתו הקולנית של בנאי, שאמר "חבר'ה, עזבו אותי". "אבל במשפט", המשיך גל, "אתה הולך להקריא מכתבי מחבלים בסינמטק, אני מנסה להבין מה... מה העניין". בנאי השיב "לך תזדיין" וניתק את השיחה.

"שמעתם את זה?", הגיב גל לשיחה, "זה יהיה ויראלי! תודה רבה לגברי בנאי! איזה גשש חיוור אתה... חיוור מתמיד". גל לא טעה בתחזיותיו. קטע הווידאו שמתעד את תוכנית הרדיו ואת הראיון עם בנאי זכה ליותר מ-35,000 צפיות מאז פרסומו בפייסבוק, לפני ארבע שעות.

פנינו לגברי בנאי וביקשנו את תגובתו: "כל הסיפור הוא שקר הזוי. מעולם לא התכוונתי להקריא מכתבים של מחבלים. לא היה ולא נברא. אני מצר על ההתפרצות שלי, היא נבעה מכך שהייתי בהלם מדבריו".