רוב השערוריות על סט "משימה בלתי אפשרית" מיוחסות, כמובן, לטום קרוז: בסרט החדש בסדרה, למשל, השחקן הצליח לייצר מהומה של ממש כאשר הוקלט צורח על אנשי ההפקה ואיים לפטרם מאחר והפרו את הוראות הריחוק החברתי. כעת, שחקן אחר מקאסט הסרט מספר על כמה מהרגעים הקשים שחווה על הסט: סיימון פג ("מת על המתים", "סוף העולם"), שגילם את דמותו של בנג'י דאן בכמה מסרטי "משימה בלתי אפשרית", חשף כי תקופת הצילומים של הסרט הייתה תקופה לא מזהירה עבורו, והודה כי הוא נאבק בזמנו באלכוהוליזם, ואף היה מגיע שיכור לצילומים של הסרט השלישי בסדרה.

השחקן, שכבר התגבר על התמכרותו לאלכוהול, סיפר כי הוא היה "גמור" באותם ימים ונזכר ברגע בו הוא הבין שהגיע לשפל, ובמה שגרם לו בסופו של דבר לבקש עזרה. בריאיון חדש לפודקאסט "הדסטרונג" סיפר כי "אני זוכר שהייתי תקוע בחדר המלון הזה בבוורלי הילס. שתיתי הרבה. שתיתי את כל המיני בר שלי כי לא רציתי להרגיש ככה. עד שהגעתי לסט לעשות את הסצנות שלי כבר הייתי די גמור כי הייתי בחרדה, והייתי שותה". פג המשיך והסביר כי "כל הניסיונות האלה לתקן הם ממש זמניים, הם לא פותרים את הבעיה - הם פשוט סוגרים אותה. כשידעתי שאני בצרות פשוט שתיתי. זו לא דרך להתנהל בה".

לדברי השחקן, עוד ב-2006 הוא הבין שהוא מכור - ושהוא זקוק לעזרה. "להודות שיש לי בעיה ולהיות שם כדי לפתור אותה, זו הייתה הקלה גדולה. יצאתי (מזה) אדם טוב יותר, זה לא אומר שאני 'תוקנתי' באיזושהיא דרך, אבל זה בהחלט נותן לי את הכלים לדעת איך להתמודד". 

זו איננה הפעם הראשונה בה השחקן מדבר על ההתמכרות שלו לאלכוהול. בעבר, סיפר פג בריאיון למגזין GQ כי "הגעתי למצב בו ישבתי על המדרכה בסן דייגו, איבדתי את הטלפון שלי ואכלתי פיצה. זה פשוט היה כל כך עגום. כשחזרתי הביתה מאורין (אשתו מזה 15 שנה, שג"מ) פשוט ידעה ששתיתי וזה היה רע. אז, ידעתי שאני צריך לקבל עזרה". השחקן סיפר איך חייו השתנו לטובה מאז שנגמל: "ברגע שהפסקתי, דברים התחילו ללכת בדרך שלי. זה דבר מוזר והיו לי שיחות עם אנשים על זה שכשאתה מפסיק לשתות, היקום מתחיל לתת לך בחזרה. אולי זה בגלל שהבנתי למה שתיתי מלכתחילה - עשיתי את זה כדי להילחם בדיכאון. ואז, יכולתי להבין מה הבעיה האמיתית. דיברנו עם אנשים וקיבלתי עזרה אמיתית".