הפקת "מהיר ועצבני" בסך הכל רצתה לפנק את המעריצים שלה בהפתעה משמחת, ובטריילר החדש לסרט התשיעי בסדרה - ששוחרר בסוף השבוע (וספוילרים ממנו יפורטו בהמשך) - פרסמה כי אחת הדמויות האהובות במותג, שנחשבה למתה, תחזור בפרק החדש. מה שהם לא ידעו לחזות כנראה הוא שיש עוד דמות שנעלמה מהמותג מטעמי מוות ועכשיו הקהל דורש שתחזור גם היא - ג'יזל ישר, הלא היא גל גדות

בסוף השבוע האחרון, כאמור, פורסם טריילר חדש ל"מהיר ועצבני 9", שבאנגלית מכונה בפשטות "F9" (כן, ממש כמו המקש במקלדת). בין הגילויים החדשים בטריילר מופיע טוויסט של ממש, כאשר הצופים מגלים שג'ייקוב, המגולם בסרט על ידי ג'ון סינה, הוא אחיו של דום (וין דיזל). ועדיין, עם כל הכבוד לאחים החדשים, החלק המשמעותי ביותר מגיע רק בסוף הסרט, כשלטי (מישל רודריגז) מגיעה עם הפתעה - האן.

האן (סונג קאנג), אחד מחברי הצוות של דום, נחשב למת עוד מאז הפרק הרביעי בסדרה, אי שם בשנת 2009. הקאמבק של האן מהמתים, כך מעריכים, נגרם בין היתר בשל מחאה ארוכה גל הגולשים ברשת, שגם הנהיגו את ההאשטאג JusticeForHan# (צדק להאן). מרגע שמעריציו של האן קיבלו את אשר ביקשו, גולשים נוספים החלו להתעורר עם דרישות, כאלה שאולי בקרוב לא ישאירו ליוצרים ברירה אלא לפתוח את בתי הקברות בסרטים מחדש.

ג'יזל ישר, הדמות אותה מגלמת גדות, נהרגה לכאורה במהלך הפרק השישי בסדרה. במילה "לכאורה" חשובה כשזה מגיע למיתות של דמויות בסרטים, מאחר ויוצרי הסרט מקפידים שלא להציג גופות בסדרה (בשביל שהסרט יוכל לפנות גם לקהל צעיר יותר), מה שמאפשר להם להחזיר דמויות שנחשבו למתות, מהלך שכבר ביצעו בעבר עוד לפני הפרק הנוכחי. עכשיו, כך נראה, דמותה של גדות היא הבאה שתזכה להאשטאג שייקרא לצדק עבורה.

"אם 'מהיר ועצבני' יכולים להחזיר את האן מהמתים, כל מה שאני רוצה זה שגל גדות תשחזר את התפקיד שלה בתור גי'זל. זין על ההגיון", כתב גולש אחד. "זה רשמי: בוודאות אין שום סיכונים או מוות בסדרת 'מהיר ועצבני'... אחלה. לא יכול לחכות לגל גדות והדמייה של פול ווקר", כתב אחר, והזכיר כי אם יש אדם אחד שמותו בסדרה הוא כנראה וודאי זה בראיין אוקונור שגילם ווקר, לאחר שהשחקן עצמו הלך לעולמו. JusticeForGisele#, התחלנו.

"מהיר ועצבני 9" יעלה לאקרנים בישראל ב21.05.2020.