השם פרז הילטון כבר לא אומר הרבה ב-2020, אבל בעשור הקודם מדובר היה בבלוגר הרכילות הגדול ביותר בעולם. ההצלחה המהירה של הילטון (שום קשר למשפחת המלונות) הגיעה בעיקר בעזרת העובדה שהוא ממש לא חשש להעליב את מסוקריו, להעניק להם שמות גנאי ואפילו לפרסם אייטמים שליליים על ילדיהם הקטנים. הבלוג של הילטון אמנם זכה לפופולריות, אבל במקביל הוא גם חטף תגובות קשות מהקהל על אופן הסיקור שלו, שכלל בין השאר הוצאה מהארון של מפורסמים.

אתר הרכילות של הילטון - או בשמו האמיתי, מריו ארמנדו לבנדיירה - עדיין קיים, אבל בעידן בו אפשר פשוט לעבור על הסטורי של הכוכבים כדי לקבל אינפורמציה, הוא כבר רחוק מלהיות בפסגה. אז למה הילטון בכל זאת חוזר לתודעה? הכל הודות לספר החדש שהוא מוציא בימים אלה, העונה לשם "TMI: My Life in Scandal". בספרו, הילטון מצר על חלק מהדברים שכתב, אבל במקביל גם חושף לא מעט רכילות על כמה מהכוכבים הגדולים בעולם, ובעיקר על היחסים הקרובים שלו עם ליידי גאגא, שהסתיימו במריבה.

"השנאה שקיבלתי ממש זעזעה אותי, ופוצצה את הבועה שחייתי בה", כותב הילטון על הביקורות השליליות שקיבל ב-2010, כשניסה להצטרף לקמפיין "It Gets Better" שנועד לתמוך בצעירים מקהילת הלהטב"ק. מכיוון שהבלוגר עצמו הוציא מהארון מפורסמים, התוצאה של ההצטרפות שלו לקמפיין הייתה סערה אינטרנטית. "זו הייתה הפעם הראשונה שהבנתי שזה לא רק כמה אנשים שלא אוהבים את מה שעשיתי, זה היה הרוב", כתב, "סוף סוף הבנתי שהדברים שכתבתי פגעו עמוקות באנשים".

View this post on Instagram

Being on The New York Times’ best sellers list is a huge dream of mine. Not very realistic. But I’m gonna try - hard! Hope to see YOU at a signing!

A post shared by PerezHilton.com (@perezhilton) on

הילטון מסביר בספרו כי כאשר היה תוקף סלב כזה או אחר, זה לרוב היה נובע מסיבות אישיות. כך, למשל, בשנת 2011 הוא נפגש עם אריאנה גרנדה ואמה לגבי עבודה בניהול או יעוץ לקריירה שלה, והן לא קיבלו אותו לתפקיד. "הייתי מאוד פגוע", סיפר, "אז שנים לאחר מכן הייתי סופר קטנוני כלפי אריאנה. אני מתחרט על זה".

כאמור, החרטה הזאת לא עצרה את הילטון מלהדליף עוד רכילות בספר הטרי. על ליידי גאגא הוא מספר שהשניים נפגשו ב-2008 ושהיא "נראתה כאילו היא זוהרת. יש אנשים שאתה מרגיש שהכרת המון זמן מהרגע שאתה פוגש אותם, וככה זה היה עם גאגא". השניים הפכו להיות חברים קרובים, אבל על פי הגרסה שלו בספר, התהילה שינתה את ליידי גאגא: "היא התחילה לשתות באופן שונה ורציני יותר, וגם התחילה לקחת כל מיני סוגים של כדורים".

הילטון נשאר חבר תומך, וכשגאגא חשבה שכריסטינה אגילרה העתיקה את הסאונד והסטייל שלה, הוא יצא גם נגדה. "התחלתי לתת לכריסטינה כל מיני שמות גנאי איומים", הוא כותב, "זה אחד הדברים שאני הכי מתבייש בהם, ואני גם רואה עכשיו שגאגא השתמשה בי בתור כלי - לא רק נגד כריסטינה אלא נגד אויבים אחרים שלה. היא מעולם לא ביקשה ממני מפורשות לכתוב דברים שליליים על אנשים, אבל כשהיא התלוננה בפניי היא גרמה לי להרגיש שבתור החבר הכי טוב שלה, אני צריך לעשות משהו לגבי זה". 

פרז הילטון, ליידי גאגא (צילום: Amy Sussman/Getty Images)
תקף בשבילה את כריסטינה אגילרה. הילטון וליידי גאגא בשנת 2009 | צילום: Amy Sussman/Getty Images

החברות של הילטון וגאגא הסתיימה בסופו של דבר כשהילטון טס לאוסטרליה לראיין את הזמרת, שם היא פגשה אותו כשהייתה, לדבריו, שיכורה ובג'טלג. כשהילטון שאל אותה שאלות שהיא פחות אהבה על ביקורת נגד הקליפ "Judas" או על בן הזוג שלה, גאגא אמרה לו: "מה אתה מנסה לעשות? אתה מנסה לגרום לי להראות רע? אני מסיימת את זה". גאגא עזבה את הראיון ולמרות שבסופו של דבר חזרה וסיימה אותו, והחברות שלהם נגמרה. "היא הייתה משוכנעת שאני מנסה לתפוס אותה", הוא כותב כעת, "אם היא לא הייתה כל כך שיכורה והייתה חושבת על זה, היא הייתה מבינה שזה הדבר האחרון שרציתי".

שנתיים לאחר מכן, כשהילטון חיפש דירה בניו יורק, הוא התעורר בוקר אחד להודעות נאצה ממעריצים של גאגא, וגילה בדיעבד שאחת הדירות שראה היו בבניין שלה. מעריץ של גאגא ראה אותו בבניין, צייץ על כך, ולאחר מכן גאגא עצמה צייצה על הנושא והאשימה את הילטון בכך שהוא עוקב אחריה. "היא כתבה שאני סטוקר קריפי", נכתב בספר. "האם היא השתגעה לגמרי? האם היא הייתה כל כך שיכורה ומסוממת שהיא איבדה כל קשר למציאות?". 

גאגא היא ממש לא המפורסמת היחידה שהילטון הסתכסך איתה. הבלוגר מספר גם על יחסיו עם השחקנית והקומיקאית רוזאן בר, וטוען כי היא דיברה על כך שהיא "רוצה לחטוף אותי ולקחת אותי לחווה שלה בהוואי כדי שהיא תוכל לומר שהסגתי גבול ואז לירות בי".

סיפור עסיסי נוסף שהילטון חושף בספר הוא סשן מזמוזים לוהט עם ג'ון מאייר וג'סיקה סימפסון, שהייתה אז בת הזוג של המוזיקאי. הוא פגש את השניים בערב השנה האזרחית החדשה 2007, וסימפסון הכירה בינו לבין מאייר. "לא פגשתי אותו לפני כן, והוא ישר התחיל לדבר איתי. זה היה כמעט כאילו הוא ממש חיכה לפגוש אותי", כותב הילטון. "לפתע, הוא רכן לעברי ואמר 'אני אוהב לצפות בפורנו הומוסקסואלי, אתה יודע'. הכל קרה כל כך מהר אחרי זה. ג'ון התקרב אלי ודחף את הלשון שלו לפה שלי, ולפני שהבנתי מה קורה התחלנו להתמזמז. ג'סיקה בהתה בנו והייתה קפואה, אבל אז היא החליטה להצטרף. היא הסמיקה כשהעיניים שלנו נפגשו. ג'ון נאנח בשקט בזמן שהוא נישק אותי, ואני רק ניסיתי להבין מה קורה".