ישנם רבים דברים שממשיכים להפתיע אותנו בכל מה שקשור לצ'אנינג טייטום - לא רק שהוא רקדן מוכשר, שחקן מקצועי ובעל אוהב לג'נה דוואן טייטום, אלא הוא גם אחד הבחורים המצחיקים על המסך וכן, בין היתר, הוא התחיל את דרכו בעולם הבידור כחשפן צעיר. אם פספסתם את זה - כנראה שלא צפיתם בסרט הקאלט החשוב "מג'יק מייק", המתבסס בצורה רחבה למדי על עברו. אך כעת מתברר כי יש מישהו מאוד חשוב שלא ידע על הפרט השולי הזה, והמישהו הזה הוא לא אחר מאביו של טייטום. אאוץ'.

השחקן בן ה-37, שכיהן כמנחה אורח בתכניתו של "ג'ימי קימל", פגש את אלן דג'נרס והעלה איתה נשכחות לראיון שערכו ב-2010 בתכניתה, במהלכו ביצע לאפדאנס בחיקה. "זאת הייתה הפעם הראשונה לגמרי שלי בתכנית שלך, ואני חייב לספר לך שזאת הייתה הפעם הראשונה שאבא שלי גילה שעבדתי כחשפן לזמן קצר".

"רגע, אבא שלך לא ידע שהיית חשפן עד אותו יום?", שאלה דג'נרס בהלם, "איך הוא קיבל את זה?". כצפוי, טייטום השיב כמו שכולנו מדמיינים סיטואציה מביכה שכזאת, ואמר: "לא טוב, אבל ממש ממש לא טוב". בזמנו סיפר כי הוא נהג להתפשט בטמפה מול 25 בחורות. 

אפשר לנחש כי מאז עברו הרבה מים בנהר (או שמן תינוקות), ועל אף שהוא טוען כי היום הוא כבר אינו מתגעגע לשום חלק בעולם החשפנות (ובכן, די הגיוני), בתחילת השנה יצר השחקן מופע וגאס המבוסס על סרטי "מג'יק מייק". כי בינינו, לטוס עד לשם כדי לראות שוב את בריטני וסלין דיון זה האובייס. 

mako תרבות בפייסבוק