רומר וויליס מוכרת בעיקר בתור בתם הבכורה של האייקונים ההוליוודיים דמי מור וברוס וויליס, כשגם היא מנהלת קריירה בתחום המשחק, וכיכבה בעבר בסרט "סטריפטיז" יחד עם אמה. בהמשך, היא הופיעה בתפקידי משנה בסרטים "בן ערובה" ו"היו זמנים בהוליווד", לקחה חלק בעונה השנייה של "90210", והשתתפה ב"רוקדים עם כוכבים" - ועכשיו, היא עולה שוב לכותרות, הפעם הודות לחשיפה שלה ב"Red Table Talk", תוכנית האירוח של ג'יידה פינקט סמית'. הראיון אמנם עוד לא שודר במלואו, אך בהצצות מתוכו וויליס מספרת על היום בו איבדה את בתוליה, ל"גבר מבוגר יותר" ש"ניצל" אותה. 

"כשאיבדתי את הבתולים שלי הייתי בת 18", סיפרה וויליס, "הייתי יותר מודאגת מתחושת הבושה של לא לעשות את זה. לא עברתי התעללות וזה לא היה אונס, אבל לא אמרתי כן. גם לא אמרתי לא, פשוט נתתי לזה לקרות". השחקנית סיפרה כי "הוא היה מבוגר יותר, וניצל אותי. הוא לא בדק מה איתי. אני מרגישה שזו האחריות של הגבר. לא זה לא, אבל מה אם את לא יכולה להגיד לא?". מעבר לכך, וויליס לא הרחיבה עוד על זהותו של הגבר המדובר.

בהצצה נוספת לפרק, וויליס סיפרה כי ספגה שיימינג על מבנה הגוף שלה כשהייתה נערה צעירה. השחקנית שיתפה כי אחרים היו לועגים למראה שלה, וכי הדבר גרם לה להאמין שאנשים אחרים רשאים להחליט על הגוף שלה. "הייתי מכניסה את עצמי לסיטואציה, ובשלב מסוים למדתי שכשמישהו רוצה, נמשך אליי מינית או שאני מרגישה שהוא חושק בי - אז יש לו בעלות עליי. כשהייתי בת 14 בערך, הייתי כל כך מבוישת כשכל הבלוגים האלו ירדו על איך שאני נראית, ועל איך שהפנים שלי נראו - ואז חשבתי 'נו טוב, אם נמשכים אליי מינית, זה אומר שיש לי ערך'".

מנחת תוכנית האירוח, ג'יידה פינקט סמית', אמרה שהיא מבינה את הלך המחשבה הזה: "עכשיו, אני חייבת להיות כנה איתך. עברתי דברים דומים, כי תמיד הייתי 'פטיט'. לא תמיד הייתי 'זאת ש...' את יודעת, הייתי נתקעת על זה קצת", שיתפה סמית'. וויליס הסכימה וסיפרה כי לפעמים כשראו אותה באופן מיני, זה הרגיש "כמו סם".