לפני שלושה חודשים הודה השחקן דקס שפרד - כוכב "הורים במשרה ו"בלגן בבית" ובן זוגה של כוכבת "המקום הטוב" ו"לשבור את הקרח" קריסטן בל - כי לאחר 16 שנות פיכחות, הוא חווה נסיגה וחזר להתמכרותו לסמים. שפרד סיפר כי המעידה החלה לאחר שעבר תאונת אופנוע, בעקבותיה הוא נלחם בדחף לצרוך משככי כאבים, אך נכנע. ועדיין, למרות כל הקשיים, השחקן מסתכל אחורה על שנת 2020 ויוצא ממנה מרוצה.

לרגל סיום השנה, שפרד אירח את זוגתו ב"Armchair Expert", הפודקאסט אותו הוא מנחה לצד המגישה מוניקה פדמן, והשלושה שוחחו על השנה המאתגרת שחווה. השתיים גילו על חזרתו של שפרד להתמכרות רק בשלב מאוחר, והשחקן סיפר בזמנו כי הוא שמר זאת בסוד אפילו מהן. "אני לא יכול לדמיין איך זה מרגיש להתוודות על זה בפני אנשים ולהרגיש בטוח כמו שהרגשתי אתכן", הסביר השחקן בפרק החדש, "שנאתי את עצמי בנקודה הזאת ומזל שהייתי יכול לספר לכן ולהרגיש אהוב ושבאמת יקבלו אותי. זה הציל לי את החיים". 

בשלב הזה בל הצטרפה לשיחה ואמרה שהיא "רוצה להודות לכל המעורבים כי אני כל כך מעריכה את היכולת שלך לעבור את כל קשת הרגשות עם מוניקה ומעריכה את זה שאתה, אב ילדיי, מסוגל להיות כן, אפילו ברגעים הכי מלאי בושה שלך". "אף אחד לא הציל אותך חוץ ממך", הוסיפה, "והאומץ שלך להגיד 'אני מרגיש שאני לא מחזיק מעמד' או 'פישלתי ואני צריך להיות כן לפני שזה יחמיר' (...) אני חושבת שעשינו עבודה מאוד טובה, כצוות". 

עוד לפני החזרה להתמכרות, שפרד נאלץ לעבור שני ניתוחים בעקבות אותה תאונה - לאורך חייו הוא נשלח לשבעה ניתוחים בגלל תאונות אופנוע - אבל הוא עדיין מרוצה. "אני מרגיש לא בנוח לומר את זה, אבל אני עדיין אהבתי את השנה הזאת", הודה, ובל מיהרה לציין כי היא "חושבת שאנחנו מאוד ברי-מזל לומר את זה, כי לא איבדנו עבודה ואנחנו לא עומדים לאבד את הבית ואנחנו לא מתקשים להביא אוכל לשולחן". "אני מתכוון שגם עם שני ניתוחים וחזרה להתמכרות ומערבולת של בושה וכל הדברים האלה, זו עדיין הייתה שנה מעולה עבורי", הוסיף שפרד".