לכמה מהבמאים הכי גדולים בהוליווד יש מאפיין אחד שגורם להם לבלוט מעל כל היתר, ובמקרה של דיוויד או. ראסל מדובר ביכולת שלו לעבוד עם כמה מהשחקנים הכי גדולים בסביבה ולהביא אותם כל הדרך אל האוסקר. ג'ניפר לורנס ("אופטימיות היא שם המשחק") וכריסטיאן בייל ("פייטר") כבר זכו בעבר בפסלונים מוזהבים בזכות ראסל, כמו גם למועמדויות נוספות עבורם ועבור שמות כמו בראדלי קופר, איימי אדמס ורוברט דה נירו. הסרט האחרון של ראסל, "ג'וי", יצא לאקרנים בשנת 2015 - ולקראת סרטו החדש הבמאי מרענן במעט את רשימת השחקנים איתם הוא עובד.

הסרט הבא של ראסל, שטרם זכה לשם, אולי מפריד לראשונה אחרי שנים בינו לבין לורנס - אבל הוא עדיין כולל קאסט שרוב הבמאים האחרים יכולים רק לקנא בו. בין השמות שכבר הוכרזו אפשר למצוא את מרגו רובי ("הזאב מוול סטריט"), מייקל בי. ג'ורדן ("הפנתר השחור"), ג'ון דיוויד וושינגטון ("טנט"), זואי סלדנה ("שומרי הגלקסיה"), ראמי מאלק ("רפסודיה בוהמית") ופעם נוספת גם את בייל ודה נירו. ואם הרשימה הזו נשמעת עמוסה, זה עוד לפני שצורפו אליה השחקנים שאמורים להשתתף גם הם, אם כי הדיווחים עליהם עוד לא זכו לאישור, כמו כריס רוק ואניה טיילור-ג'וי ("גמביט המלכה").

View this post on Instagram

A post shared by Movie Crazy Planet (@moviecrazyplanet)

קל להסתחרר מרשימת השמות המרשימה, אבל את עיקר תשומת הלב כרגע תופסת שחקנית אחת בלבד: מרגו רובי, שלצורך התפקיד החדש נאלצה להיפרד מאחד מסימני ההיכר שלה. השחקנית נצפתה בימים האחרונים על סט הסרט בלוס אנג'לס כשהיא עם שיער שחור לחלוטין, בניגוד לשיער הבלונדיני איתו נהגה להסתובב באופן קבוע, ובהזדמנות נוספת גם צולמה לצד וושינגטון ובייל כשהשלושה לבושים בבגדים שנלקחו הישר מהמאה שעברה. 

אם התקשיתם לזהות את רובי, או לכל הפחות העדפתם אותה בגרסה המקורית, אתם יכולים להיות רגועים - השינוי שעברה, בין אם מדובר בצבע שיער חדש או דווקא בפאה, הוא זמני בלבד. היעד הבא של השחקנית יחזיר אותה לתפקיד שהפך לשם נרדף למילה "בלונד", והיא תגלם בסרט את דמותה של ברבי, הבובה שאף תיבת צעוצועים לא שלמה בלעדיה. לשני התפקידים הללו אפשר להוסיף עוד כמה פרויקטים מסקרנים ששמם של רובי נקשר אליהם, בהם סרט ההמשך ל"יחידת המתאבדים", דרמה ביוגרפית חדשה בה היא תגלם את העלמה מריאן מספרי "רובין הוד" וגם גרסה מחודשת של "שודדי הקאריביים", בה היא תתפוס את מקומו של ג'וני דפ בתור הכוכבת הראשית.

View this post on Instagram

A post shared by Bengali Balehead (@bengalibalehead)