השחקן גרגורי טיירי בויס, מי שגילם את דמותו של טיילר בסרט "דמדומים", נמצא מת במהלך סוף השבוע בדירתו שבלאס וגאס יחד עם חברתו בת ה-27, נטליה אדפוג'ו. סיבת המוות של השניים טרם ידועה, וממצאי דו"ח הנתיחה שלאחר המוות טרם פורסמו. יחד עם זאת, אתר TMZ מדווח כי בזירת המוות נמצאה אבקה לבנה כלשהי, פרט שהרשויות טרם התירו לפרסום.

רשימת הקרדיטים ההוליוודית של בויס בן ה-30 היא די קצרה - מלבד "דמדומים", בו גילם את טיילר קרולי, דמות שהיה לה קראש על דמותה של בלה (קריסטן סטיוארט), הוא השתתף רק בעוד סרט קצר אחד בשם "אפוקליפסה" בשנת 2018. הסיבה לכך, ככל הנראה, היא העובדה שבויס עבר להתגורר בלאס וגאס על מנת לטפל באמו. בויס היה גם אב לילדה בת 10 בשם אליה, והוא היה נוהג לנסוע הלך ושוב מלאס וגאס ללוס אנג'לס על מנת להיפגש עמה. 

קריסטן סטיוארט, גרגורי טיירי בויס,
בויס לצד קריסטן סטיוארט בסרט "דמדומים" | צילום: Summit Entertainment

על פי הדיווח, בן דודו של בויס היה זה שהבחין בהיעדרותו לאחר שהמכונית שהוא בד"כ משתמש בה נותרה בחניית ביתו. "הוא היה מודאג משום שגרג היה אמור להיות בלוס אנג'לס", סיפר לאתר מקורב למשפחה, "אז בן הדוד הלך לבדוק מה שלומו ומצא את השניים על הרצפה". 

בויס וחברתו עבדו יחד במטרה לפתוח מסעדה שתתמקד בכנפי עוף, כך סיפרה אמו, ליסה ווין. ווין גם העלתה פוסט נוגע לאחר מותו של בנה, וכתבה "היינו אמורים להיפגש ביום שלישי כדי לדון בתוכניות לעתיד, שמעולם לא קרו. גרגי, אם הייתי מסוגלת לבשל כמוך הייתי מקימה את המסעדה ומסדרת את הבת שלך לכל החיים. אמרת לי שאתה לא רוצה שאעבוד, רצית לטפל בי. אלוהים, זה הורג אותי, מותק. כואב לי בלעדיך, אני קרועה, אני אבודה. הייתי מתקשרת או מסמסת לך כשהייתי שבורה או מודאגת לגבי משהו, והיית אומר לי 'אימא, אני כאן, נעבור את זה ביחד'. בני, למה עזבת אותי?".

בת הזוג של בויס הייתה אמא גם היא, לבן צעיר בשם איג'פט (מצרים). מקורבים למשפחה רמזו כי יש להם מושג קלוש מה סיבת המוות שלה, אך הם עדיין לא מעוניינים לחלוק אותה.