ימים בודדים לאחר פרסום תחקיר "המקום הכי חם בגיהנום", שחשף עדויות של גברים שטענו כי נפגעו מינית על ידי הזמר והשדרן מומי לוי, תכניתו של לוי ברדיו 100FM יורדת מלוח השידורים. גלית הראלי, שעבדה על התחקיר בשיתוף עם שרון שפורר, עדכנה כי התבשרה על כך על ידי מנהלת התכניות של התחנה, וזאת לאחר שניסתה לשוחח עם מנכ"ל הרדיו דוד בן בסט.

במסגרת התחקיר, שישה גברים שונים העידו כי לוי הטריד אותם מינית או ביצע בהם מעשים מגונים, כששלושה מהם אף היו קטינים בני 10-16 באותו זמן. "הייתי אז בן 11.5, בכיתה ו'. אני לא זוכר בדיוק איך זה קרה, אבל היה שלב שבו נפגשתי עם מומי לוי אצלו בבית, לצורך ההכנות למופע", העיד אחד מהם, "במפגש השני או השלישי הוא יזם איזו שיחה על התבגרות והגענו לדבר על שיער גוף ואיפה יש שיער. אמרתי שיש לי טיפת שערות באשכים. הוא אמר משהו כמו שהוא לא מאמין לי לגמרי ואני כדי להוכיח לו הראיתי לו. ככה זה התחיל".

אותו מתלונן, א', המשיך וסיפר: "מומי אונן לי. הוא היה לבוש לגמרי. זו היתה הפעם הראשונה שחוויתי אורגזמה. הייתי בשוק. לא ידעתי מה קורה לגוף שלי. הוא הסביר לי ברוך. בצורה נחמדה. הייתי המום. שאלתי שאלות ורציתי לדעת. כמו שאמרתי, ראיתי את זה כמו חינוך מיני. הוא היה מספר לי על מפגשים שלו עם אחרים, על איזה ילד שגר בשכונה. הסיפורים היו מרתקים. הוא דיבר איתי על מין בדרך שאף אחד לא דיבר איתי". 

"אחרי שנמנעתי במשך שנים מעיסוק בסיפורים כאלה, היה ברור לי שאני חייבת לעשות את זה הפעם", כתבה הראלי חשבון הפייסבוק שלה אחרי פרסום התחקיר, "ושאת הפגיעות המיניות בגברים בכלל והילדים בפרט עדיין לא מדובר וחשבתי שחשיפה של סיפור כזה יכולה לשבור את קשר השתיקה". בהמשך, הראלי עדכנה כי ניסתה ליצור קשר עם בן בסט, "כדי לשאול אותו אם אחרי התחקיר שחשף שמומי לוי הטריד ילדים ובני נוער תוך שימוש לרעה בכוח ובמעמד שלו, התוכנית שלו תשודר כרגיל השבוע ביום חמישי". בן בסט, כך טענה, ניתק את הטלפון - ובהמשך הראלי עדכנה כי התבשרה שהתכנית תוסר.

בתוך כך, הבוקר עלה ליוטיוב קליפ חדש של הרכב היפ-הופ בשם הלם תרבות, בו לוי עצמו אף לוקח חלק. הקליפ לשיר, שנקרא "לתת ת'מכה", מציג את לוי בדמותו של שוטר, וככל הנראה צולם לפני פרסום התחקיר אודות השדרן.

עו"ד טלי גוטליב מסרה מטעמו של מומי לוי: "מומי המום, כואב ונרעש בשל הפרסום הזדוני והשקרי בעניינו. הוא הודיע לרדיוס עוד ביום ו' כי הוא מבקש שלא לשדר בתקופה הקרובה, בה הוא מתמודד עם משפט השדה החרפתי שנעשה לו בכיכר העיר על לא עוול בכפו".

מרדיו 100FM נמסר בתגובה: "ברור מאליו כי התחנה מגנה כל הטרדה או תקיפה מינית באשר הן. התוכנית הורדה משידור".