"הוא יודע מה בדיוק קורה שם": בזמן שהסרט החדש בכיכובו, "אהבה בשחקים: מאווריק", שובר שיאים בקופות - אחד מהפרטים הביוגרפיים הבולטים ביותר אודות טום קרוז חוזר לכותרות. השחקנית והמפיקה ליאה רמיני ("מלך השכונה") מי שנמצאת כבר שנים במלחמת חורמה נגד כנסיית הסיינטולוגיה שבה הייתה חברה במשך רוב חייה, העלתה פוסט לחשבון הטוויטר שלה ובו הזהירה את עוקביה מפני קרוז, מי שנחשב על ידי רבים לסיינטולוג המוכר בעולם.

בסוף השבוע האחרון רמיני פרסמה צילום מסך של פוסט מאת קלייר הידלי, יוצאת סיינטולוגיה נוספת הפועלת נגד הכנסייה, ובו קרוז מואשם בביצוע "פשעים נגד האנושות". "תודה על האומץ שלך. את ממשיכה להיחשף למרות המתקפות הבלתי פוסקות מהסיינטולוגיה", כתבה לה רמיני, "וכמו שקלייר אומרת בעצמה בפוסט, טום קרוז יודע מה בדיוק קורה בסיינטולוגיה. אל תתנו לקסם האישי שלו לעבוד עליכם". כלי התקשורת השונים פנו לקרוז לקבלת תגובה, אך זו טרם התקבלה. 

ליאה רמיני, 2019 (צילום: Jesse Grant/Getty Images for International Documentary Association)
"אל תתנו לקסם האישי שלו לעבוד עליכם". ליאה רמיני | צילום: Jesse Grant/Getty Images for International Documentary Association

"אני שמחה שכל מעריצי 'אהבה בשחקים' נהנים מהסרט החדש. עבורי, הפוסטים עליו מהווים תזכורת לטום קרוז ולפשעים שלו", כתבה הידלי, "מוגזם לדעתכם? כי לדעתי הריסת משפחות היא פשע נגד האנושות. תשאלו את עצמכם: מתי בפעם האחרונה טום דיבר עם בתו הביולוגית היחידה, סורי? אתם זוכרים את המאמצים הקיצוניים של קייטי הולמס להשתחרר מהשליטה שלו ושל הסיינטולוגיה?". 

"טום קרוז מקדם כת מסוכנת שהרסה גם את המשפחה שלי, וכמעט עלתה לי בנישואים שלי ובחיי", המשיכה הידלי, "אותה כת שאילצה אותי לעבור שתי הפלות, ושממנה ברחתי בשנת 2005 עם הבגדים שעליי ו-200 דולר, רק בשביל שאנשיה יאתרו אותי ויחצו מדינות בשביל למנוע את הבריחה שלי. איזה מזל שהם כשלו. אז לא, אני לא אצפה בסרט, ולעולם לא אתמוך בהונאה של האיש הזה. תאמינו לי, טום קרוז יודע בדיוק במי הוא תומך והוא יודע על ההתעללויות שהארגון הזה מבצע. אני עבדתי איתו כשהייתי שם".