ניב סולטן לוהקה לסרט ההמשך של "בחורים טובים". סולטן תגלם בסרט ההמשך של הסרט הישראלי המצליח, שהיה לסרט הנצפה ביותר בארץ לשנת 2022, את השידוך של ברוך, בגילומו של בעלה, מאור שוויצר. הצילומים ייצאו לדרך בעוד כחודש.

"שבע שנים אחרי הפרויקט האחרון שעשינו יחד וגרם לנו להפוך לבעל ואישה, סוף סוף חוזרים לצלם יחד", כתב שוויצר בסטורי שהעלה היום (שני) לחשבון האינסטגרם שלו. זאת, לצד תזכורת לחזרה משותפת שהשניים עתידים לקיים, ב-17 בחודש.

הסטורי של מאור שוויצר (צילום: מתוך אינסטגרם)
הסטורי שהעלה מאור שוויצר | צילום: מתוך אינסטגרם

בינואר שנה שעברה, חתמה חברת ההפקות יונייטד קינג עם כותבי התסריט לסרט הישראלי המצליח, ארז תדמור וחוה דיבון, על חוזה לכתיבה של סרט ההמשך - "בחורים טובים 2". ההכרזה על הסיקוול הגיעה אחרי ההצלחה האדירה של הסרט, שסחף מאות אלפי צופים לבתי הקולנוע.

הסרט, שהגיע לאקרנים בספטמבר 2022, עוקב אחר מוסד השידוכים בחברה החרדית, ודן באפליה העדתית שמאפיינת את המוסד. באופן ספציפי, הוא מספר את סיפורה של נחמי (ליאנה עיון), בחורה מבית מזרחי שמתאהבת במוטי (עמית רהב) האשכנזי; סיפור אהבה שאביו של מוטי, יוסי (לואל) מנסה למנוע. עוד מככבות בסרט עירית קפלן וריימונד אמסלם.

סולטן ושוויצר ישתפו שוב פעולה על המסך אחרי שהכירו על סט הסדרה "יש לה את זה" שעלתה ב-2018, ושנתיים אחר כך כבר הודיעו על אירוסים.