כשגם בישראל יש סימנים ראשונים של אופטימיות בכל הנוגע לחזרה לאולמות הקולנוע, אפשר כבר להתחיל לחשוב על הסרטים שיחכו לנו שם בלי שזו תהיה פנטזיה רחוקה. מ"וונדר וומן 1984" ו"טנט" שכבר הופצו מעבר לים, דרך "לא זמן למות" ו"מהיר ועצבני 9" שמחכים על המדף כבר תקופה, לחובבי הסרטים יהיו מספיק סיבות לנהור לבתי הקולנוע - ועכשיו אפשר להוסיף להן עוד אחת.

מוקדם היותר היום, אחרי חודשים ארוכים של ציפייה - ותמונה אחת בלבד שפורסמה עד כה מתוך הסרט - פורסם הטריילר הראשון של "קרואלה", פריקוול הלייב-אקשן של "על כלבים וגנבים" (או בשמו הרווח, "101 כלבים דלמטיים") שיתמקד בדמותה של קרואלה דה-ויל, אחת הנבליות הידועות ביותר של דיסני. בעוד שהתפקיד האהוב-אך-שנוא גולם בעבר על ידי גלן קלוז, מי שתיכנס הפעם לנעלי העקב האדומות ומעיל הפרווה של קרואלה היא דווקא אמה סטון - אם כי נראה שבסרט החדש הדמות גם תזכה לסטייל שונה למדי. קלוז, אגב, משמשת בסרט החדש כמפיקה בפועל.

הטריילר החדש, שפורסם לצד פוסטר בשחור-לבן, מספק למעריצי דיסני עדכונים חשובים למדי אחרי תקופה ארוכה של דממה בכל הנוגע לידיעות על הסרט. עד עכשיו, הכותרות על "קרואלה" היו מאכזבות בהרבה, והן עסקו בעיקר בדחייה של תאריך היציאה שלו - מדצמבר 2020 למאי 2021 (היום, עם הקורונה, דחייה של חמישה חודשים בלבד דווקא נשמעת כמו חדשות די טובות). 

"קרואלה" צפוי להתרחש בלונדון של שנות השבעים, ולהציג את מעצבת האופנה הצעירה בעודה הופכת לאובססיבית לפרוות כלבים - אובססיה שתהפוך אותה לא רק למעריצה חולנית של כלבים דלמטיים, בדרכה להשגת המעיל המושלם, אלא גם לאחת הנבליות הגדולות ביותר שהגיעו למסך הקולנוע. לצד סטון, אפשר למצוא בין משתתפי הסרט גם את אמה תומפסון, פול וולטר האוזר ("אני, טוניה"), ג'ואל פריי ("משחקי הכס") ומארק סטרונג ("1917"). במאי הסרט הוא קרייג גילספי, שביים בעבר גם את "אני, טוניה", ואת התסריט כתבו דנה פוקס ("כמה רומנטי") וטוני מקנמרה ("המועדפת").