השחקן המוערך לאנס רדיק, שזכור בעיקר בזכות תפקידיו ב"הסמויה" וסרטי "ג'ון ויק", הלך לעולמו בגיל 60. גופתו נמצאה בביתו בסטודיו סיטי, לוס אנג'לס. בשלב זה סיבת המוות לא ברורה – אבל לפי הרשויות מדובר במוות טבעי.

בימים אלה רדיק נמצא במסע קידום לסרט הרביעי בסדרת סרטי "ג'ון וויק", שם הוא מגלם את Charon, הקונסיירז של מלון קונטיננטל. רדיק כיכב בסרטים וסדרות רבות, ביניהם "אוז", "פרינג'", ו"גודזילה נגד קונג".

רדיק התחיל את הקריירה שלו על המסך בשנת 1990 עם תפקידי אורח בסדרות כמו "נני". בסופו של אותו עשור הוא הופיע במיני-סדרה זוכת פרס האמי של HBO, בשם "The Corner". בהמשך, הוא הצטרף לקאסט של "אוז", אחת הסדרות המזוהות איתו ביותר. התפקיד הגדול והמפורסם ביותר שלו הגיע מעט אחרי, כשלוהק לתפקיד סדריק דניאלס בסדרת הדרמה "הסמויה" , אחת הסדרות המשפיעות והמוערכות ביותר של המאה ה-21.

בהמשך, לוהק רדיק לעונה הראשונה של "פרינג", שם שיחק את פיליפ ברוילס, סוכן מיוחד לביטחון המולדת שניהל את החטיבה שחקרה תופעות וטרור בלתי מוסברים. תפקידו האחרון הבולט בקולנוע הוא לצד קיאנו ריבס בסדרת הסרטים "ג'ון וויק". רדיק שיחק את כארון בארבעת הסרטים את השומר במלון קונטיננטל בניו יורק, בית מלון שמציע שירותים מיוחדים, בין היתר לרוצחים שכירים. רדיק גם דובב את דמותו של כארון במשחק הווידאו שמבוסס על הסרט שיצא בשנת 2019.

למעשה הייתה לו קריירה ענפה גם בתחום הדיבוב בכל מיני סדרות אנימציה ומשחקי וידאו, המוכרת ביותר מבניהם היא "ריק ומורטי". אחרי הסרט הראשון של "ג'ון וויק", רדיק חזר שוב לעולם הטלוויזיה עם הופעות אורח בסדרות כמו "אימה אמריקאית". התפקיד הקבוע הבא שלו הגיע בסדרת הסאטירה של קומדי סנטרל בשם ""Corporate בה שיחק את כריסטיאן דה וויל, מנכ''ל תאגיד שאוהב להפוך את הקושי של אנשים אחרים לכסף קל. לאנס נפטר בסמוך למסע הקידום לסרט הרביעי של "ג'ון וויק" בכיכובו שעולה לאקרנים בשבוע הבא. הוא הותיר אחריו אישה ושני ילדים.