מזל טוב לג'ניפר לורנס, שמצאה את האיש שהיא רוצה לאכול לו את הראש עד סוף ימיה. השחקנית בת ה-28 מאורסת לבן זוגה קוק מארוני בן ה-34. מארוני הוא בעלים של גלריית אמנות, ונודע לראשונה על הזוגיות שלהם ביוני 2018, כשהם החליטו לחשוף אותה לציבור ויצאו לטייל יד ביד מול מצלמות הפפראצי. לא ברור כמה זמן לפני כן התחיל הקשר, אבל לורנס סיימה את הקשר הרומנטי הקודם שלה עם הבמאי דארן ארונופסקי (השניים גם עבדו יחד על הסרט המטורלל "אמא") בסוף 2017, לאחר שנה של זוגיות. לורנס ומארוני הכירו דרך חברתה הטובה של לורנס, לורה סימפסון. 

הידיעה על האירוסים החלה כשמועה, לאחר שלורנס ומארוני יצאו בשבוע שעבר לדייט, כשג'ניפר עונדת טבעת יהלום ענקית על אצבעה, ונציגים מטעמה אישרו את השמועה. לורנס ידועה כסלבית שמתלוננת דרך קבע על העובדה שאף אחד לא מתחיל איתה ושאין לה מזל בתחום הדייטינג, אבל עד כה הלך לה לא רע. היא ניהלה זוגיות עם השחקן ניקולס הולט, הייתה כמה חודשים עם כריס מרטין מיד לאחר הגירושים שלו עם גווינת' פלטרו, אישרה את השמועות על רומן קצרצר עם ליאם המסוורת' על סט צילומי "משחקי הרעב". 

מכיוון שמארוני, בניגוד לאקסים אחרים של לורנס, אינו מפורסם - השניים שמרו על הזוגיות שלהם הרחק מעיני הציבור. לורנס לא מדברת עליה בראיונות, השניים לא מופיעים ביחד על שטיחים אדומים ולמעשה כל המידע עליהם מגיע מתמונות פפראצי - בין אם הם מטיילים ברחובות ניו יורק, שם מארוני מתגורר, או ברחובות פריז ורומא בחופשות האירופאיות שלהם. מארוני עצמו, בדומה ללורנס, מתרחק מרשתות חברתיות ויש לו רק עמוד אינסטגרם פרטי, כך שתאלצו לבקש לעקוב אחריו אם אתם מעוניינים לרגל. בחודש שעבר, מקורות המקורבים לזוג אמרו שג'ניפר שמחה מתמיד, מחייכת כל הזמן ושנראה שהשניים מתכננים להפוך את הזוגיות למשהו לטווח ארוך.