חודש אחרי שההצגה "את שאהבה נפשי" עלתה לראשונה בתיאטרון הבימה, ל-mako תרבות נודע כי אחד הכוכבים הראשיים, עמית רהב ("המורדת"), צפוי לעזוב אותה מוקדם מהצפוי.

גורמים המעורים בפרטים סיפרו כי בתיאטרון הבימה מחפשים בשבועות האחרונים שחקן שיכנס לנעליו של רהב, וזאת כאמור אחרי קצת יותר מחודש אחרי שעלתה לאוויר. לפי אותם גורמים, רהב מחכה לתשובה סופית בנוגע לפרויקט סודי אליו הוא אמור להצטלם בחו"ל, ובמידה שהוא ייצא לפועל השחקן יעזוב את המדינה לטובת אותו פרויקט מסתורי ועל כן לא יוכל לככב בהצגה בה הוא משתתף בתפקיד ראשי.

לפי אותם גורמים רהב רוצה להמשיך לקחת חלק בהצגה. ובמידה ולוח הזמנים בעבודה על הפרויקט החדש יאפשר זאת, הוא יגיע לארץ במיוחד בשבילה. עם זאת בתיאטרון מחפשים בימים אלו מחליף.

עמית רהב (צילום: amitrahav
, instagram)
רוצה להמשיך לקחת חלק בהצגה. רהב | צילום: amitrahav , instagram

המחזה "את שאהבה נפשי" מספר את הסיפור של הרצח בברנוער משנת 2009, אותו כתב העיתונאי איתי סגל. הקאסט של ההצגה כולל את רהב, דניאל ליטמן, אורלי זילברשץ ונאיה בינשטוק. במאי ההצגה הוא המנהל האומנותי של התיאטרון משה קפטן. המחזה עולה על במת התיאטרון מדי יום בשבוע הקרוב. 

הרצח שעליו מבוסס המחזה נחשב לאחד מהאירועים הטראומתיים בתולדות המדינה. באוגוסט 2009 התפרץ אלמוני חמוש לברנוער בתל אביב, ירה בנוכחים ללא הבחנה ונמלט מהמקום. מהירי נהרגו במקום ניר כ"ץ ז"ל, שהיה מדריך במועדון הנוער, וליז טרובישי ז"ל, נערה בת 16. מדריך נוסף ותשעה בני נוער נפצעו, חלקם קשה. חן לנגר, מדריך שנותר נכה בעקבות כדור שחדר לרגלו שם קץ לחייו ביוני 2020.

המחזה מספר את סיפורה של משפחת באום, ונפתח עם כניסתה של האֵם דבורי לבית החולים, אליו היא מוזעקת באמצע הלילה לאחר שבנה הובהל לטיפול נמרץ מפני שנפצע קשה בפיגוע. כעת בנה מחוסר הכרה, ולכן אין מי שיסביר לאם הדואגת איך הוא הגיע מראש לבית אגודת הלהט"ב. הגילוי המפתיע למשפחה מוביל את הנער לטיפול המרה כפוי.