ככל שמתקרב תאריך היציאה של "וונדר וומן 1984" - סרט ההמשך ללהיט העל של כוכבת העל גל גדות - כך נחשפים יותר ויותר פרטים על הסרט המבטיח. אמש, המגזין אנטרטיימנט וויקלי פרסם סקירה על הסרט החדש -כולל עם תמונה של גל על השער, אלא מה - ובה נחשפו לראשנה תמונות בלעדיות מתוכו, כמו גם פרטי מידע חדשים על מה שצפוי להתרחש בו. 

כך למשל, לפי הכתבה, דמותה של ברברה מינרווה (קירסטין וויג), שצפויה להיות אחת הנבלים שבסרט לצדו של מקסוול לורד (פדרו פסקל), נפגשת לראשונה עם דיאנה פרינס בנסיבות מקצועיות: שתיהן ככל הנראה עובדות זו לצד זו במוזיאון ההיסטוריה של הטבע בוושינגטון הבירה. ברברה צפויה להפוך במהלך הסרט לאלטר אגו שלה, צ'יטה, כך שמדובר בלוקיישן הולם שמרמז על הטרנספורמציה שלה.

View this post on Instagram

@Gal_Gadot takes flight in her radiant return as Wonder Woman! Tap the link in our bio to read our March cover story, an inside look at Wonder Woman’s journey from WWI to the neon-soaked ‘80s. #WW84 : © 2020 Warner Bros. Ent. All Rights Reserved TM & © DC Comics; Story by Leah Greenblatt

A post shared by Entertainment Weekly (@entertainmentweekly) on

כמו כן, דמותו של סטיב טרבור (כריס פיין) צפויה לחזור לסרט, למרות שהוא מתרחש בשנת 1984 בעוד טרבור נחשב למת בסוף הסרט הראשון. הכתבה לא חושפת פרטים על מדוע זה קורה, אבל פיין מגלה כי מדובר באותה דמות אבל היא שונה לחלוטין מאיך שראינו אותה: "הוא יותר פקוח-עיניים ומלא שמחה", הוא אומר, "הוא על תקן חבר, מאהב ושומר הראש של דיאנה, אם היא שרלוק הולמס, הוא ווטסון".

View this post on Instagram

A post shared by Entertainment Weekly (@entertainmentweekly) on

גדות אף חשפה במהלך הראיון כי הכימיה הטבעית שלה עם כריס היא משהו שנוצר במקרה ועם הרבה מזל: "לא היה לנו אודישן משותף כדי לבדוק את הכימיה בנינו, האמת שפשוט היה לנו את זה. אנשים אחרים היו יכולים להיות מאויימים מהעובדה שהם לא הגיבורים-גיבורים כפי שגברים הם בדרך כלל. אבל כריס דווקא נהנה מזה. זה אתגר אותו בדרך שהייתה כל כך כיפית ומצחיקה".

באשר לדמותה של דיאנה עצמה, אחד המפיקים מתאר כי היא מתחילה את הסרט במצב נפשי לא פשוט: "היא לא רק איבדה את סטיב, היא איבדה כמעט את כל האנשים שהיו חשובים לה בגלל שהם לא בני אלמוות, והחיים שלה הם די בודדים. למעשה, האושר היחיד שהיא חווה הוא הידיעה שהיא עושה משהו עבור אנשים, שהיא עוזרת לאלה שזקוקים לעזרה". "בסרט הראשון דיאנה לא הבינה את המורכבות האנושית", הוסיפה גדות, "ועכשיו היא לגמרי מבינה את זה. היא אוהבת אנשים ואני חושבת שזה המפתח לדמות. יש לה כוחות של אלילה אבל לב אנושי".

התמונות שצורפו לכתבה מעניקות הצצה נספת לשיריון הזהב של דיאנה פרינס שנחשף בטריילר, והבמאית פטי ג׳נקינס הוא מבוסס על שיריונות אמיתיים מתקופת רומא העתיקה, ובמיוחד הכנפיים שמחוברות אליו, אשר עוצבו בקפידה. לשיריון עצמו אין ממש סיפור רקע בקומיקס, כך שהסרט ייאלץ למלא את הפערים הללו והלסביר מה המקור שלו ומדוע הוא רלוונטי דווקא עכשיו, כלומר אז ב-1984.

ולא שחסרות זוויות ישראליות לסיפור הזה, אבל חשוב לנו אישית לספר לכם שכשגדות חלקה את התמונות המדוברות בחשבון האינסטגרם שלה, היא זכתה לתגובה גם מנטלי פורטמן. פורטמן, שפרשה מהיקום הקולנועי (המתחרה) של מארוול וחזרה אליו בקיץ שעבר בתפקיד ג'יין פוסטר בסרטי "ת'ור", כתבה לגדות "אחותי" בתעתיק אנגלי - achoti.