בסוף השבוע האחרון חובבי קולנוע מכל העולם נאלצו להתמודד עם כמה בשורות מאכזבות: "וונדר וומן 1984", "טנט" ו"מטריקס 4", כמה מהסרטים המדוברים ביותר של התקופה, נדחו בגלל התפרצות הקורונה. כך, למשל, "מטריקס" החדש נדחה בכמעט שנה שלמה, בעוד "וונדר וומן" עוכב בפעם השנייה תוך זמן קצר. העיכובים האלה, לצד הידיעה כי טקס האוסקר הקרוב נדחה גם הוא וייערך רק ב-25 באפריל, דווקא האפילו על כמה חדשות טובות שמגיעות מגזרת להיט קולנועי אחר.

"לא זמן למות", הסרט ה-25 בסדרת סרטי ג'יימס בונד, היה אמור לצאת לאקרנים כבר לפני חודשיים, אך בשל התפרצות הקורונה נדחה ל-25 בנובמבר. במהלך סוף השבוע התברר כי הסרט יגיע מעט מוקדם יותר מהצפוי - ב-12 בנובמבר בבריטניה ושמונה ימים אחר כך ברחבי ארה"ב. הידיעות על ההקדמה היחסית הן לא הכותרת היחידה שהגיעה מכיוונו של המרגל הבריטי, שעל פי דיווחים חדשים הביא לעולם בת מאז שראינו אותו לאחרונה. 

השמועות על כך שג'יימס בונד יזכה לבת בסרט החדש החלו להתפשט לאחר שלוח זמנים מתוך הפקת הסרט הוצע למכירה באיביי. אותו מסמך נוגע לצילומים שנערכו בדרום איטליה בחודש ספטמבר האחרון, בהם לקחה חלק לאה סדו, המגלמת בסרט את ד"ר מדלן סוואן, בת זוגו של בונד (דניאל קרייג). מי שעוד משתתפת באותה סצינה (שכונתה על ידי ההפקה "סצינה 235") היא השחקנית בת ה-5 ליסה דורה סון בתור הילדה מתילדה. אותן שמועות זכו בהמשך לאישור בדיילי מייל הבריטי, דרך מקור בתעשיית הקולנוע שסיפר כי "זה נכון. בונד הוא אבא. דניאל רצה להפוך את סרט הבונד הזה למפתיע והמהנה ביותר עד כה". 

עכשיו, על פי דיווחים חדשים, מתברר כי הופעת אורח של הילדה המתילדה היא לא הפרויקט היחידי שצפוי לה. לפי המירור הבריטי, מפיקי סדרת סרטי בונד מעוניינים בסרט ספין-אוף שלם אשר יעסוק בבתו של המרגל. מי שצפויה לקחת חלק ביצירת הסרט החדש היא פיבי וולר-ברידג', יוצרת הסדר "פליבאג" ו"להרוג את איב" שגם עבדה על "לא זמן למות", שהתבקשה לבנות סיפור חדש בו בתו של בונד הופכת לסוכנת בפני עצמה.

"הבוסים של בונד מאוד מתרגשים מזה של-007 (כינויו של בונד, ר.א) תהיה בת ומיצירת מותג שלם סביבה", סיפר מקור ששוחח עם המירור, "סביר להניח שזה יכלול את הקונפליקט של בונד שייאלץ לאמן אותה בתור מתנקשת, יחד עם ההומור השחור המזוהה עם וולר-ברידג', כמו שהוצג ב'להרוג את איב'". "יכול להיות שהיא  (וולר-ברדיג') רק תציע רעיונות ותשמש כמפיקה מאחר והתפקידים עוד לא ידועים, אבל הבוסים רוצים מאוד לתת לה חלק גדול בהפקת הסרט", הוסיף. 

Getty Images
תחזור גם לספין-אוף? פיבי וולר-ברידג' | צילום: Frazer Harrison; GettyImages IL

אגב, מי שפחות התלהבה מהדיווחים על הפיכתו של בונד לאבא היא השחקנית השוודית בריט אקלנד, שגילמה את נערת בונד בסרט "האיש בעל אקדח הזהב" משנת 1974. "אני חושבת שבונד צריך להישאר בלתי ניתן למגע", סיפרה אקלנד בת ה-77 בראיון לתכנית בוקר בריטית, "הוא פנטזיה, בונד. כולם רוצים להיות בונד". כשנשאלה האם היא חושבת שהיותו אבא תהפרוס את אותה פנטזיה - אקלנד השיבה בחיוב.

מלבד קרייג וסדו, "לא זמן למות" צפוי לכלול עוד כמה שמות גדולים ומסקרנים במיוחד. ראמי מאלק, זוכה פרס האוסקר על תפקידו כפרדי מרקורי ב"רפסודיה בוהמית", צפוי לגלם את הנבל הראשי של הסרט, סאפין; אנה דה ארמס, כוכבת "רצח כתוב היטב" ומי שזכתה לתשומת לב תקשורתית גדולה בשבועות האחרונים בשל היותה בת זוגו של בן אפלק, תגלם את סוכנת ה-CIA פאלומה; גם בן וישו, נעמי האריס וראלף פיינס יחזרו שלושתם לתפקידיהם מהסרטים הקודמים - במה שיהווה את הופעתו האחרונה של קרייג בתור דמותו המיתולוגית של בונד.