חודש נובמבר הולך ומתקרב ואיתו גם תאריך היציאה העדכני של "לא זמן למות", הסרט ה-25 בסדרת ג'יימס בונד בכיכובם של דניאל קרייג ורמי מאלק ("מר רובוט", "רפסודיה בוהמית"). מתוך הנחה (בתקווה שהיא מוצדקת) שהתאריך הזה לא יידחה שוב, מאמצי יחסי הציבור של הסרט עולים כעת מדרגה, עם הצצה חדשה שמציגה לראשונה באופן משמעותי את מאלק בתור הנבל סאפין.

הסרטון החדש אמנם ממחזר כמה חומרים שהופיעו כבר בטריילרים לסרט, אבל כן אפשר למצוא בו גם קטעי ראיון עם מאלק שמדבר לראשונה על דמותו. כך, למשל, מתברר שלסאפין יש קשר כלשהו לנערת הבונד בסרט, מדליין סוואן (בגילומה של לאה סדו). סוואן, לפי ההערכות, צפויה להתחיל את הסרט כשהיא נפרדת מבונד, אך יש להניח שהיא תמצא את הדרך חזרה לזרועותיו די מהר, שכן סאפין מהווה איום כלשהו על בטחונה.

מאלק אף חשף במהלך ההצצה כי דמותו של סאפין פועלת מתוך סוג של רשעות המבוססת על טכנולוגיה, וכי אין לו אידאולוגיה מנחה ברורה, מה שהופך אותו לאיום על בטחון העולם כולו. "מה שבאמת רציתי מסאפין היה להפוך אותו לטיפוס מערער שחושב שהוא גיבור", הסביר השחקן, "סאפין הוא יריב הולם. ג'יימס בונד חייב להסתגל אליו". 

הסרטון אף מעניק הצצה חלקית בנוגע לתוכנית הפעולה של סאפין ולדרך שבה ג'יימס בונד מתכנן לעצור אותו, אך נכון לעכשיו עוד מוקדם לקבוע את התשובה לאותן שאלות. הסרט, כאמור, צפוי לצאת לאקרנים ב-20 בנובמבר, והוא יציג את בונד לאחר שעזב את השירות של הוד מלכותה, בעודו נהנה מחיים רגועים בג'מייקה. השקט, מן הסתם, לא מחזיק מעמד, ובונד נאלץ להיענות לבקשת העזרה של חברו הוותיק מה-CIA, פליקס לייטר (ג'פרי רייט). הקאסט המלא של הסרט כולל עוד לא מעט שמות מסקרנים, בהם גם רייף פיינס, נעמי האריס (שודדי הקאריביים"), כריסטוף וולץ ("ממזרים חסרי כבוד") ואנה דה ארמס ("רצח כתוב היטב").