שר האוצר אביגדור ליברמן כינה את עיתונאי "הארץ" חיים לוינסון "הנבל מספר 1 של התקשורת הישראלית". זאת לאחר שהיום בתכנית "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, לוינסון ביקר את השר ליברמן על תמונה שהעלה ובה הוא נראה שוטף כוס במבטבחון משרדי, שהוצמדה לציוץ שבו נכתב: "אין צורך להמתין בתורים ארוכים ולהסתער על ה'חד פעמי', צריך רק להצטייד בנוזל כלים רב פעמי!". הציוץ של ליברמן הגיע לאחר שאתמול עלו מחירי הכלים החד פעמיים - מהלך שעורר התנגדות בציבור החרדי, שם הכלים החד פעמיים נפוצים מאוד. 

לוינסון טען כי הציוץ של ליברמן מתריס נגד הציבור החרדי, ושהשר מעוניין בקטטה עם החרדים. "ראיתי את התמונה שלו שוטף כלים", אמר לוינסון. "בוא, ליברמן, יש לך צי של משרתות 40 שנה. לא שטפת כלי אחד בחיים שלך. תפסיק, זה גועל נפש". לוינסון המשיך: "מה זה נותן לך? אני מכיר את אורח החיים בבית משפחת ליברמן בנוקדים, את הדירה ליד ואת המסיבות. זה לא מגעיל אותך הדבר הזה? על מי אתה צוחק? על אנשים שהשתמשו בחד פעמי ועכשיו צריכים לעשות שינוי? עליהם אתה צוחק? מה זה נותן?".

במסיבת עיתונאים הערב, ליברמן התייחס לדברים ואמר: "הנבל מספר 1 בתקשורת הישראלית חיים לוינסון אמר שאצל ליברמן בבית יש משרתים והוא מעולם לא שטף כלים. אז קודם כל, אין לי אף משרתת וחיים לוינסון מעולם לא ביקר אצלי בבית. המסיבה האחרונה אצלי בבית הייתה לפני שנתיים, אז חגגנו 30 שנה לבן 'הקטן' שלי עמוס". 

חיים לוינסון מסר בתגובה: "נחמד מצד ליברמן להחזיר קללה עתיקה ויפה כמו נבל. תרומתי הקטנה לשפה העברית". 

מדוברות "ישראל ביתנו" נמסר: "אין מה להגיב יותר ממה שאמר".