הוליווד תזכה בקרוב לעוד סרט על אייקון נשי, והיא מצאה את הליהוק המושלם עבורו: גל גדות, מי שמזוהה יותר מכל עם דמותה של "וונדר וומן", תזכה בקרוב לחבוש את הכתר של אחת הנשים החשובות בהיסטוריה ותגלם בסרט חדש את מלכת מצרים קלאופטרה. פטי ג'נקינס, מי שביימה את גדות בסרטי "וונדר וומן", תוביל גם הפעם את הסרט, שבעיבודו המחודש ייכתב ע"י לאטה קלוגרידיס. לפי האתר דדליין, מי שיפיקו את הסרט הם אולפני פרמאונט, שהתחרו על הזכויות לסרט מול ענקיות כמו נטפליקס, אפל, יוניברסל והאחים וורנר.

הסרט, שהפרטים הראשונים עליו מתפרסמים הערב לראשונה, יופק בין היתר על ידי ג'נקינס, גדות וחברת ההפקה שבבעלות משותפת שלה ושל בעלה ירון ורסאנו. העסקה בנושא נסגרה אתמול, וזאת לאחר שגדות בעצמה הציגה את הסרט לשלל חברות ההפקה בשיחות זום.

לפי כלי התקשורת בארה"ב, הסיבה בגללה אולפני פרמאונט הם אלה שזכו בזכויות לסרט הוא הרצון שלהם ליצור סרט שובר קופות כמה שיותר מהר, ולכן לוח הזמנים צפוי להיות מואץ. קלוגרידיס, שכתבה בין היתר את הסרט "שאטר איילנד", תתחיל לכתוב את התסריט מיידית, וגדות, ורסאנו וג'נקינס יעזרו לה לעצב את הסיפור. 

סיפורה של קלאופטרה משתלב באופן מושלם בעולמות הנשיים בהם גדות וג'נקינס עוסקות בסרטים שלהן. מי שגילמה בעבר את דמותה של מלכת מצרים הייתה השחקנית המיתולוגית אליזבת' טיילור - בסרט "קלאופטרה" משנת 1963, שזכה בארבעה מתוך תשעת פרסי האוסקר אליהם היה מועמד. בעבר היו שמועות כי שחקניות כמו אנג'לינה ג'ולי וליידי גאגא יקבלו את התפקיד של קלאופטרה, ולתפקיד הבמאי היו מועמדים ג'יימס קמרון ודיוויד פינצ'ר.

מגל גדות, ירון וחברת ההפקות פיילוט לייב נמסר בתגובה לידיעה: ״אנחנו מתרגשים להביא חוויה קולנועית אפית לקולנוע ולעשות צדק היסטורי לסיפורה של קלאופטרה.״