דייזי רידלי הייתה שחקנית אנונימית בלי הרבה הצעות עבודה, ואז קיבלה תפקיד ראשי בטרילוגיה האייקונית "מלחמת הכוכבים", כשגילמה את דמותה של ריי, צעירה שמשפחתה נטשה אותה שיוצאת להרפתקה סוערת ומלאה בתהפוכות. אותו תפקיד שינה את חייה מקצה אל קצה: מאז, היא הפכה לשחקנית מבוקשת בקרב מלהקים מהוליווד, וזכתה לכמה תפקידים מעניינים במיוחד: היא הופיעה ברימייק למותחן "רצח על האוריינט אקספרס" וב"אופליה" יחד עם טום פלטון ("הארי פוטר"), וב-2021 היא תככב בסרט "כאוס מהלך" לצד כוכב גדול אחר: טום הולנד ("ספיידרמן").

על פניו, נראה כי דברים מסתדרים לא רע בכלל בשביל רידלי, שבגיל 25 כבר הפכה לכוכבת בינלאומית. אבל עכשיו, מתברר כי לא כל הנוצץ זהב: לאחרונה, השחקנית חשפה בראיון למגזין טאטלר כי במהלך הצילומים של "כאוס מהלך", נמתחה עליה ביקורת שדי פגעה בה: "אמרו לי שאני מאיימת. סידרו לי את השיער, הניחו עלי את הפאה. אני זוכרת שחשבתי, 'אלוהים, אני צריכה להיות קטנה יותר? אני צריכה להיות שקטה יותר?".

רידלי המשיכה ושיתפה כי "אמרו לי שאני אגרסיבית. האנרגיה שלי הייתה 'די אגרסיבית'. זה היה במהלך פגישה עם הבמאי... חשבתי, 'אבל למה? כי אני שומרת על קשר עין? זה בגלל שאני נלהבת ממה שאנחנו מדברים עליו? אני לא יודעת... יש לך את ההרגשה הנוראית הזו של, אלוהים, אני לא מצטיירת כמו שאני חושבת?" 

בסרט המדובר, הולנד יגלם את טוד יואיט, גבר בעולם בו וירוס קטלני העלים את כל הנשים בעולם, אך איפשר לגברים שנותרו לקרוא מחשבות. בהמשך, טוד מגלה אישה מסתורית בשם ויולה איד (רידלי), האישה הראשונה שפגש מימיו, ובעודם במנוסה על חייהם הם לומדים מחדש על ההיסטוריה האמיתית של העולם ומגלים סודות משמעותיים. "כאוס מהלך" צולם כבר ב-2017, אי אז בעולם ללא הנחיות קורונה, אבל מאז, בהתאם לשמו, הוא לא מפסיק להסתבך: נראה כי כל דבר שיכול להשתבש, השתבש - כאשר נדרשו בעבורו צילומי השלמה אינטנסיביים, השקעה כלכלית לא-סבירה ועלייה למסך בחודש ינואר, תאריך שבדרך כלל לא עושה חסד עם סרטים.

בהמשך אותו ראיון השחקנית סיפרה על התפקיד ב"מלחמת הכוכבים", ואמרה כי "אני יודעת שהיו עוד אלף שחקניות שהיו יכולות לעשות את זה. אני מניחה שבסופו של דבר זה הגיע למצב שהחלטתי שאני חייבת להיות בסדר עם זה. קיבלתי את פיסת המזל הקסומה הזו".