בזמן ש"בדרך חתונה עוצרים בווגאס" זכה לדי והותר סרטים שנעשו בעקבותיו או בהשראתו, "מסיבת רווקות" היה ונותר רגע מכונן בכל הנוגע לקומדיות נשיות למהדרין - וממש בימים אלה הוא מציין עשור מאז עלה לראשונה והפך ללהיט. הקומדיה הרומנטית, שגם גרפה קרוב ל-300 מיליון דולר בקופות וגם קטפה שתי מועמדויות לפרס האוסקר, הפכה חלק גדול מהשחקניות שלה (בהן קריסטן וויג, מליסה מקארתי, מאיה רודולף ואלי קמפר) לכוכבות, ונחשבת עד היום לאחת ההברקות המצחיקות והכובשות של העשור קודם. אבל למרות שצברה לה קהל מעריצים נאמן, יש דברים שגם צופי "מסיבת רווקות" האדוקים ביותר עדיין לא יודעים.

במסגרת ראיון חדש וחגיגי למגזין Insider, במאי "מסיבות רווקות" פול פייג דיבר על מי שנחשבת לסצינה הזכורה (והמצחיקה) ביותר בסרט: הכלה לעתיד ליליאן (רודולף) ונבחרת השושבינות שלה, בהן גם חברתם הטובה אנני (וויג), מגיעות למדוד את השמלות שלהן בסלון הכלות, רק שאז הכל משתבש, והרעלת מזון אחת מובילה את כולן לשירותים. כמעט את כולן, ליתר דיוק, כי הכלה ליליאן דווקא עושה את צרכיה באמצע כביש סואן. לפי פייג, הסצינה הזו הייתה אמורה לזכות לתוספת חשובה - כזו שמערבת את השחקן מאט דיימון בעירום חלקי.

אחרי ארוחת הצהריים ולפני הביקור בסלון הכלות, הבנות היו אמורות לבקר בחנות מתנות, שם אנני מתבייתת על רעיונות זולים, בעוד היריבה הלן (רוז ביירן) דווקא שמה עין על מזלגות שרימפס יוקרתיים. "זה היה מאוד מצחיק", סיפר פייג, "צילמנו את הסצינה באמצע הלילה בסניף של Macy's, היא ירדה בעריכה כי כבר היו לנו יותר מדי דברים בסרט". "אחרי זה", המשיך, "אנחנו מגיעים לחנות השמלות. אנני נכנסת לתא המדידה כדי למדוד שמלה ממש יקרה, ופתאום יש לה פנטזיה על איך החיים שלה היו יכולים להיראות. יש לזה אווירה רומנטית, היא רצה ביער, ומאט דיימון שם, בלי חולצה, חוטב עצים".

מה לדיימון ולסשן חטיבת עצים נטול חולצה? לא ברור. לפי פייג, הוא והמפיק ג'אד אפאטאו הרגישו שהפנטזיה הזו אולי מצחיקה, אבל עדיין לא מתאימה - והחליטו לגנוז אותה מהתסריט. "היו צריכות להיות השלכות למעשים של אנני", הסביר, "והיא הייתה צריכה להיות מושפלת מול הלן וכל השושבינות האחרות. אז חשבנו על הרעלת אוכל מהמסעדה הזולה שהן אכלו בה". 

"אבל הנה העניין החשוב", הוסיף פייג, "כולם זוכרים אותן מחרבנות ומפליצות ומקיאות, אבל הסיבה היחידה שהסצינה הזו מצחיקה היא בגלל שאנני לא מודה שהיא פישלה (ההליכה למסעדה הייתה רעיון שלה, ר.א). כל הזמן הרגשנו שצריך להיות רגע בו אנני אומרת 'אני בסדר גמור, המסעדה הייתה מעולה', למרות שהחברות שלה מחרבנות ומקיאות במקום המאוד לבן הזה". ומה לגבי דיימון? פייג מתחייב שהסצינה איתו מעולם לא צולמה. "אם היינו מצלמים סצינה עם מאט דיימון, הייתם רואים אותה", הבטיח.