האלי ברי לא מתרגשת מכמה סרטים שנכשלו בקופות, בביקורות, ובאופן כללי נחשבים לסרטים מזעזעים שאיש לא צריך לראות. בתחילת השבוע, זכתה ברי בפרס ה"מטריקס", שניתן על ידי אגודת נשות התקשורת של ניו יורק, ובנאומה הזכירה גם את הסרט "אישה חתול" מ-2004. ברי כיכבה בסרט כגיבורת העל אשת החתול, אבל לא זו שאתם מכירים, למשל, מסרטי באטמן (שם גולמה דמותה על ידי מישל פייפר בניינטיז, ועל ידי אן האת'ווי ב"עליית האביר האפל" ב-2012) או מהסדרה המצוירת. לא-לא, ברי גילמה דמות חדשה לגמרי בשם פיישנס פיליפס, שהופכת לסופר-הירו חתולית אחרי שהיא מושלכת מחלון של בניין. שלא נדע –

הסרט נחשב לרע במיוחד, ולאחד המסמרים המכובדים בארון קריירת המשחק של ברי, ששנתיים לפני יציאתו זכתה באוסקר על "מונסטר בול". אולם לזכותה של ברי ייאמר שהיא תמיד שמרה על רוח טובה בכל הנוגע ל"אישה חתול", וכשזכתה על תפקידה בפרס ה"ראזי", שמוענק מדי שנה לסרטים והשחקנים הגרועים ביותר – הגיעה, וגם אמרה תודה:

והנה אנחנו, 14 שנה אחרי, וברי עדיין עפה על הטיול שלה. בנאום התודה שנשאה השבוע, אמרה על הסרט הידוע לשמצה: "הוא לא היה כישלון מבחינתי... פגשתי המון אנשים מעניינים שאחרת לא הייתי פוגשת. זכיתי ללמוד שתי אמנויות לחימה, ולמדתי מה לא לעשות, וזה חשוב בדיוק כמו ללמוד מה כן לעשות... קיבלתי מתנה, וקיבלתי בוחטות של כסף ששינו לי את החיים". אהבנו את הכל, ובעיקר את החלק האחרון. הבוחטות הנ"ל, אגב, הן 12 וחצי מיליון דולר שברי הרוויחה על השתתפותה ב"אישה חתול" – יותר מעשירית תקציב הסרט כולו, ויותר מרבע מכל הכנסותיו בארצות הברית. אכן, דיל לא גרוע בכלל.

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on