ה-18 במרץ ממש מעבר לפינה, ובזמן שמבחינת רוב האנשים מדובר בעוד תאריך על לוח השנה - עבור מעריצי הקומיקס השרופים זה היום לו הם מחכים כבר כמה שנים טובות. גרסת הבמאי של הסרט "ליגת הצדק", ששמה המלא הוא "ליגת הצדק של זאק סניידר", תעלה באותו יום בשירות הסטרימינג האמריקאי HBO מקס - במסגרת אירוע קולנועי-טלוויזיוני באורך ארבע שעות - והיא צפויה סוף-סוף להציג בפני הצופים את הגרסה המקורית לסרט, שזכה להכנסות די מאכזבות (אך עדיין מרשימות) ולכמה ביקורות קשות. ואם הציפיות לא היו בשמיים גם ככה, הטריילר שעלה בתחילת השבוע הגביה אותן עוד יותר.

הסיפור של "גרסת סניידר" (או ה"Snyder Cut" באנגלית) התחיל בשלבים האחרונים של הפקת "ליגת הצדק", כאשר הבמאי זאק סניידר ("השומרים", "באטמן נגד סופרמן"), מי שנבחר במקור לתפקיד, נאלץ לעזוב את הסרט עקב מותה הטרגי של בתו. מי שתפס את המושכות במקום סניידר היה הבמאי ג'וס ווידון  - במאי "הנוקמים", שחזר לאחרונה לכותרות בעקבות תלונות על התנהגותו כלפי כוכבות הסדרה שיצר, "באפי ציידת הערפדים" - שהתיישר עם דרישת אולפני האחים וורנר והחליט לקצר את הסרט ולהוסיף לו טון מעט יותר הומוריסטי. התוצאה, כאמור, דיברה בעד עצמה, ורבים ממעריצי די. סי. ניהלו במשך שנים קמפיין אינטרנטי למען החזרתו של סניידר והוצאה מחודשת של הסרט, הפעם בגרסה נאמנה לחזון המקורי שלו. בחודש מאי האחרון, הבקשה שלהם נענתה בחיוב.

סניידר, כך נראה, לקח ברצינות את התפקיד אליו חזר אחרי שנים - ויצירת "גרסת סניידר" עלתה עשרות מיליוני דולרים, כולל הזמנה של כמה מכוכבים המקוריים לצילומי השלמות שנערכו במקביל להתפרצות הקורונה. לצד הנרי קאוויל (סופרמן), בן אפלק (באטמן) וגל גדות (וונדר וומן), "גרסת סניידר" צפויה לכלול גם הופעות של כמה דמויות מהיקום הקולנועי של די. סי. שלא הופיעו בסרט המקורי. אחת מאותן דמויות היא זו של הג'וקר, שגולמה על ידי ג'ארד לטו בסרט "יחידת המתאבדים". ובעוד שבסיבוב הראשון המעריצים ממש לא התרשמו מתפקידו של לטו, הפעם - על סמך הטריילר החדש - נראה שהם עדיין מצאו סיבה להתרגש ממנו.

כיאה לסרט עם אינספור התרחשויות וכוכבים - בין חברי הקאסט אפשר למצוא גם את עזרא מילר, ג'ייסון מומואה, ריי פישר, איימי אדמס, אמבר הרד, רובין רייט, בילי קרודופ ורבים אחרים - בימים שחלפו מאז הטריילר החדש מעריצי די. סי. לא יודעים ממה להתרגש קודם. אבל עם כל הכבוד לתמונות החדשות של גל גדות בתפקיד, נראה שעיקר תשומת לב מופנית דווקא לצילומים הראשונים של ג'ארד לטו בתפקיד, שכוללים קריצת עין ברורה למדי עבור הצופים העירניים (והבקיאים בתרבות האינטרנט).

באחת מהסצינות בטריילר, הג'וקר מוצג בעודו מדבר עם באטמן ואומר את המשפט "אנחנו חיים בחברה" ("We Live in a Society") - על פניו, משפט שגרתי, לא כזה שמכיל משחק מילים או הופיע בעבר באחד מסרטי די. סי. אבל ביקום המקביל לזה של סרטי המותג, באינטרנט, המשפט הפך לאחד המזוהים ביותר עם הג'וקר, וזאת למרות שהוא מעולם לא נאמר על ידו. למעשה, "We Live in a Society" הופיע לראשונה בתרבות הפופולרית עוד בשנות התשעים, במהלך אחד מפרקי העונה השנייה של "סיינפלד", כשג'ורג' קונסטנזה (ג'ייסון אלכסנדר) צועק את המשפט לאחר ויכוח על שימוש בטלפון ציבורי.

לפי האתר KnowYourMeme, המשפט של קונסטנזה זכה לתחייה מחודשת סביב שנת 2017, לאחר שגולשים וגיימרים החלו לשתף את הסרטון המדובר בשרשורים שונים. במקביל, מם שכותרתו "גיימרים הם מאהבים טובים יותר", שהוצג לצד תמונה של הג'וקר בגילומו של לטו, זכה לוויראליות גם הוא - ושתי התופעות הזניחות התמזגו לתוך אחת שנה לאחר מכן, כשעצומה אינטרנטית בת עשרות אלפי חתימות קראה למפיקי "ג'וקר" לגרום לחואקין פיניקס להגיד את המשפט במהלך הסרט (זה לא קרה). 

מאז, "We Live in a Society" הפך לביטוי שגור בפיהם של גולשים מתוסכלים באשר הם, מעין גרסה אנגלית של התהייה "לאן הגענו?", ומרגע שלטו דקלם את אותו משפט בטריילר החדש, בעודו מגלם את הדמות שהפכה למזוהה איתו בעל כורחה - הגולשים סירבו להירגע. "כל הפיתוח של 'ליגת הצדק של זאק סניידר' היה מתיחה בת שנים כדי להכניס את 'We Live in a Society' לטריילר", כתבה אחת הגולשות, ואחר הוסיף: "לא נותרה לי ברירה אלא להעריץ אותו". "זאק סניידר ייזכר בהיסטוריה בתור המטורף שבאמת גרם לג'וקר להגיד 'We Live in a Society'", כתב גולש נוסף, "הבן אדם נמצא ברמות אחרות של הטרלה".