ביל מארי גילם את הבוס של לוסי לו ב"המלאכיות של צ'ארלי" מ-2000, וככל הנראה גם התנהג כאילו הוא הבוס שלה בחיים האמיתיים: הוא יצא נגדה בצילומי אחת הסצנות, והיא מצדה לא נשארה חייבת. כעת, היא מספרת כי אין לה שום חרטות על האופן בו התמודדה עם ההתנהגות ההיא. לדבריה, השחקן דיבר אליה בצורה "בלתי נסלחת ובלתי מקובלת" אי אז כשצולם סרט הפעולה, שעלה למסך ב-2000. לו, כיום ב 52, סיפרה בריאיון חדש כי הקרע בין השניים החל כאשר חברי הקאסט עשו חזרות על סצנה - סצנה שעברה כמה שינויים בזמן שמארי היה באירוע משפחתי.

 "פשוט הפכנו את הסצנה לקולחת יותר", הסבירה לו בריאיון לפודקאסט "Asian Enough" של לוס אנג'לס טיימס. לדבריה, "הייתה לי את הפריווילגיה הכי קטנה מבחינת ההשתתפות היצירתית בסרט". "כשעשינו את הסצנה, ביל התחיל להטיח עלבונות, ואני לא אכנס לפרטים", הודתה ליו. "אבל זה המשיך והמשיך. הייתי כזה, 'וואו, זה נראה כאילו הוא מסתכל ישר אליי'." לו הייתה המומה מהעובדה שמבטיו הופנו אליה, "כי איך בדיוק הייתי קשורה למשהו חשוב באותה תקופה?" בהמשך, היא נזכרה כי היא הביטה מעבר לכתפה כדי לוודא שמארי אכן מדבר איתה.

מתוך "המלאכיות של צ'ארלי" (צילום: Sony Pictures Releasing, יח"צ באדיבות yes)
לוסי לו וביל מארי ב"המלאכיות של צ'ארלי" | צילום: Sony Pictures Releasing, יח"צ באדיבות yes

"אמרתי, 'אני כל כך מצטערת, אתה מדבר איתי?' והיה ברור שכן, כי באותו רגע זה הפך לתקשורת אחד על אחד. חלק מהשפה הייתה בלתי נסלחת ובלתי מקובלת, ולא התכוונתי פשוט לשבת שם ולספוג את זה. אז כן, עמדתי על שלי, ואני לא מתחרטת. כי לא משנה מה המעמד שלך או מאיפה באת, אין צורך להיות מתנשא או להוריד אנשים אחרים. ואני לא הייתי נכנעת, וגם לא הייתי צריכה". השחקנית חזרה והדגישה: "אני לא מתכוונת לשבת שם ולהיות מותקפת. אני לא רוצה להיות זאת שלא תדבר בעד עצמה ולא תעמוד על שלה. אני רוצה לעמוד על הדבר היחיד שיש לי - הכבוד העצמי שלי". 

חשוב לה להבהיר: כיום, אין לה שום דבר נגד השחקן. היא אף סיפרה כי הוא היה "מאוד נחמד" אליה כשהם נפגשו ב"סאטרדיי נייט לייב". ובכל זאת, למרות שלו עצמה עברה הלאה, העימות ההוא כנראה הותיר חותם בלתי מבוטל על חברי הצוות של "המלאכיות של צ'ארלי". "אני זוכרת שכעבור שנים, אולי אפילו עשורים אחרי זה, כמה אנשי צוות שאפילו לא הכרתי אישית באותה תקופה ניגשו אלי בסטים אחרים: הם אמרו לי שהם היו שם באותו יום והם היו אסירי תודה על כך שעשיתי את זה (עמדה על שלה, שג"מ)". מארי עצמו התייחס גם הוא לאירוע המדובר ב-2009, בריאיון למגזין Times Of London, ואמר: "תראו, אני אפטר אתכם אם אתם לחלוטין לא מקצועיים ועובדים איתי... כשהיחסים שלנו מקצועיים ואתם לא עושים את מה שצריך, תשכחו מזה".