כל מי שעיניו בראשו וצפה בטקס האוסקר האחרון, הבחין ודאי בכימיה המתפרצת בין ליידי גאגא לבראדלי קופר, כאשר השניים ביצעו את שיר הנושא מתוך הסרט בכיכובם "כוכב נולד". השמועות על היותם זוג בחיים האמיתיים כבר לא חדשות, אבל כעת מתברר כי יכול מאוד להיות שהשניים יחזרו לשתף פעולה שוב על המסך הגדול ב"שומרי הגלקסיה 3".

חשבון הטוויטר The Film Updates, שבדרך כלל מפיץ עדכונים אמינים בנוגע לסרטי מארוול, טוען כי מפיקי הסרט שוקלים ללהק את גאגא לתפקיד ליילה, לוטרה אשר תשמש כמושא האהבה של רוקט ראקון הדביבון. גאגא, מן הסתם, רק תדבב את הדמות אבל זה בסדר - גם קופר כידוע משמש רק כקולו של רוקט.

הידיעה הזאת ריגשה לא מעט אנשים ברחבי העולם. המעריצים של גאגא, קופר, מארוול וכל מי שעוקב אחר טורי הרכילות אוהבים את הרעיון הזה ולא מעט ציוצים מביעים התרגשות לקראת האיחוד המיוחל. מעריצה אחת צייצה: "אההה אני לא יכולה לחכות! בבקשה תגרמו לזה לקרות!", ומעריץ אחר כתב: "יכול להיות שרוקט מקבל בת זוג ב'שומרי הגלקסיה 3'? ויכול להיות שליידי גאגא תדבב אותה?! ותהיה לוטרה?!".

 
במקביל לשמועות על גאגא, אגב, טוענים גורמים כי שחקנים נוספים יצטרפו לחבורת שומרי הגלקסיה בסרט השלישי, ביניהם מארק האמיל ("מלחמת הכוכבים") וזאק אפרון. כמו כן ידוע כי למרות השערורייה והפיטורים הפומביים, הבמאי ג'יימס גאן יחזור לביים גם את הסרט הזה. בנוסף, השערות גורסות כי כריס המסוורת' יחזור לגלם את דמותו של ת'ור בסרט הזה, אם כי אף גורם רשמי עדיין לא אישר את השמועה.