לאחרונה, רומן מפתיע נחשף בהוליווד ועורר תגובות נסערות למדי: מדובר, כמובן, בזוגיות החדשה של הארי סטיילס והשחקנית אוליביה ווילד, שנצפו מבלים יחד ומחזיקים ידיים בחתונת חבר משותף, והשיקו את הקשר החדש. מאז, מן הסתם, הם כבר עושים לא מעט כותרות באתרי הרכילות: בין סטיילס לווילד יש פער גילים של עשר שנים, כאשר הוא בן 26 והיא - 36. יחד עם העובדה שהיא הבמאית שלו בסרט חדש בכיכובו, "Don't Worry Darling" ("אל תדאג דארלינג"), גרמה לגולשים לפקפק בזוגיות הטריה עוד יותר.

ואכן, המעריצים (והמעריצות) של סטיילס לא נשארו אדישים, ובעוד חלקם דווקא מפרגנים - רובם לא מאוד מרוצים מהיחסים הלא צפויים הללו, ומתעלים את הזעם והקנאה שלהם למחאה ברשתות החברתיות נגד ווילד. פוסט שפרסמה ווילד בחשבון האינסטגרם שלה הפך לפלטפורמת המתקפה המרכזי נגד השחקנית, כאשר גולשים רבים מטרילים אותה ללא הרף בתגובות. הפוסט המדובר מכיל מם מצחיק בנושא השנה החדשה, ולצורך העניין אין לו שום קשר ליחסים הטריים, ועדיין - המעריצים ראו בכך הזדמנות להשתלח בווילד, ואותו פוסט הוצף במאות תגובות כועסות במיוחד.

גולשת אחת כתבה, "לצאת עם אדם שמככב לצידך ועם העובד שלך זה לא מאוד מקצועי... הסרט צריך להיקרא 'הארי ואוליביה'". אחרת הסכימה עם הנאמר: "אז... הארי קיבל את התפקיד כי הוא שוכב עם הבמאית?" עוד גולשת הביעה את דעתה, "עכשיו אנחנו יודעים איך הארי קיבל את התפקיד בסרט..." עוד גולשת תהתה: "את שכבת איתו ואז נתת לו את התפקיד? ונפרדת מבעלך כי רצית לצאת איתו?" גולשת אחרת חרצה, "את צריכה להתבייש במה שאת עושה, לצאת עם בחור שעובד אצלך". 

חלק מהמעריצות דווקא נוקטות בגישה אחרת בכל הנוגע ליחסים בין השניים. גולשת אחת כתבה "נראה שחלק מכם בתגובות שכחו מה זה להתנהג לאנשים בנחמדות!!! בשם מעריציו השפויים של הארי, אני מצטערת, זה מביך". גולשת אחרת גם היא תמכה בווילד, "אלוהים, בבקשה תעזבו אותה בשקט. אני מצטערת על התגובות האלה, אוהבת אותך". עוד גולשת הגיבה, "מקווה שאת בסדר. אני לא יודעת למה כולם חושבים שזה עניינם". גולשת אחרת כתבה, "הוא לא שייך לנו. חיי האהבה שלו הם לא ענייננו. תתבגרו ותעזבו אותה".

View this post on Instagram

A post shared by Olivia Wilde (@oliviawilde)