סוף השבוע הקרוב היה אמור להיות חגיגי במיוחד עבור חובבי קולנוע, מעריצי "וונדר וומן" וישראלים באופן כללי, עם היציאה המצופה של "וונדר וומן 1984" לאקרנים. קרה מה שקרה (וב"קרה" הכוונה למגפה עולמית), ואחד הסרטים המצופים של 2020 נדחה לחודש אוגוסט הקרוב. בינתיים, הקהל שנאלץ לחכות בסבלנות עוד קצת זמן, הרוויח עוד ממסע היח"צ המשומן של הסרט, כזה שכולל לא מעט ראיונות עם הכוכבים שמעלים את הציפיות לשמיים.

באחד מהראיונות האלה, למגזין SFX, נשאלו כוכבות הסרט גל גדות וקריסטן וויג אודות מערכת היחסים בין הדמויות אותן הן צפויות לגלם. גדות, מן הסתם, תחזור לתפקיד הראשי של דיאנה פרינס/וונדר וומן, בעוד וויג, שלא השתתפה בסרט הראשון בסדרה, תגלם את הנבלית הראשית של הסרט החדש: צ'יטה (ברברה מינרווה). במהלך הראיון, גדות ו-וויג נדרשו להתייחס גם לתיאוריות של מעריצים על הסרט, כולל כאלה שעסקו בטיב היחסים בין השתיים.

כשנשאלה על סצינה מתוך הסרט שהופיעה בטריילר, בה נראה כי שתי הבנות נמצאות בעיצומו של דייט, וויג ענתה "אה, מבחינת קטע לסבי?". בשלב הזה גל התייחסה גם היא לתהייה אודות הקשר בין שתי הדמויות והסבירה: "המתח המיני תמיד קיים שם, אני יכולה להגיד לך את זה". ועדיין, לאכזבת חלק מהמעריצים, נראה כי רומן בין שתי הנשים הראשיות הוא לא דבר שעומד להגיע בסרט החדש. 

בראיון אחר, בו נשאלה במאית הסרט פאטי ג'נקינס על היחסים בין וונדר וומן לצ'יטה, היא הבהירה שהסרט החדש צפוי לעסוק בקו עלילה שבמרכזו נמצא סטיב טרבור (כריס פיין, שחוזר לסרט למרות שדמותו מתה בסרט הראשון), ולא בזוגיות כלשהי בין הגיבורה לנבלית. "כל הסיפור הוא על סטיב", הסבירה ג'נקינס, "זה סיפור אהבה שלה איתו, אין מקום לשניים בשביל דיאנה".

על פי חלק מהשמועות, מי שאחראי לחזרתו של סטיב טרבור לסרט (ולחיים) הוא אחד מהגיבורים החדשים שיופיעו בסרט ההמשך. על פי דיווח שפורסם לפני כשנהטרבור יקום לתחייה בעזרתו של מקסוול לורד, נבל ידוע מיקום הקומיקס של די. סי. שיגולם בסרט על ידי פדרו פסקל ("משחקי הכס", "נרקוס"). על פי המקורות, במהלך הסרט לורד מחפש חפצים עתיקים בעלי כוח מיסטי שיעניקו לו כוחות של אל, ומגייס לצורך כך את מינרווה/צ'יטה, שבמקצועה היא ארכיאולוגית. לאחר שאחד החפצים העתיקים שהשניים מוצאים מתגלה כמקולל, לורד פונה לוונדר וומן ומבקש ממנה לעזור לו, ומציע בתמורה להקים לתחייה את סטיב. 

בחודש דצמבר האחרון, בתום סקר נרחב שבוצע בקרב גולשים, הוכתר "וונדר וומן 1984" כסרט המצופה ביותר של שנת 2020. בסקר, גבר "וונדר וומן" על סרטים מדוברים אחרים כמו "האלמנה השחורה", "מהיר ועצבני 9" וסרט ג'יימס בונד החדש, "לא זמן למות" - כולם סרטים שנדחו גם הם בשל התפרצות הקורונה.