מאז חשיפת הרומן בין הארי סטיילס לאוליביה ווילד הרשת גועשת. השניים צולמו מבלים יחד ומחזיקים ידיים בחתונת חבר משותף, והתמונות עוררו סערה של ממש - ובעוד תגובות רבות היו מפרגנות, חלק גם הביעו פקפוק ביחסים ביניהם בשל הבדל הגילים בין השניים או בשל העובדה שסטיילס בעצם עובד תחת ווילד, שמביימת אותו בסרט חדש. ווילד אף הותקפה ברשתות החברתיות על ידי עשרות (אם לא מאות) מעריצות של השחקן והזמר, אך מהר מאוד מעריצות אחרות יצאו להגנתה ונתנו את ברכתן. נראה כי למרות ההתרגשות המתגברת והדעות החלוקות לגבי הזוגיות המדוברת, יש אדם אחד שבאופן חד משמעי לא מרוצה מכל הסיפור: מדובר, כמובן, בבן זוגה לשעבר ואבי ילדיה של ווילד, הקומיקאי ג'ייסון סודייקיס ("טד לאסו", "סאטרדיי נייט לייב").

בנובמבר האחרון דווח בכלי התקשורת כי ווילד וסודייקיס, הורים לשניים, נפרדו לאחר תשע שנות זוגיות. אבל עכשיו, מידע חדש נחשף ושופך על הדברים אור קצת אחר: מתברר שהיחסים עם סטיילס לא כל כך טריים כמו שרבים חשבו, ומקורב לסודייקיס סיפר למגזין הניו יורק פוסט כי הם החלו כבר באוקטובר. ולא רק זה - למרות הדיווחים על כך שווילד וסודייקיס פירקו את הזוגיות עוד בתחילת שנת 2020, מקורבים חשפו כי הם למעשה נפרדו רק בתחילת נובמבר: "הם היו מאוד ביחד עד הסתיו". אותם מקורבים גם ציינו כי הקשר שהתפתח בין סטיילס לווילד היה הסיבה העיקרית לפרידה.

על פי מקורב לזוג הפרוד, "לאוליביה וג'ייסון היו בעיות, כמו לכל זוג אחר, אבל ג'ייסון אוהב את אוליביה - הוא מעריץ אותה לחלוטין, וזה מה שהופך את זה לכל כך עצוב. הוא תמיד היה מחויב לגרום למשפחה שלהם להסתדר". השניים אף רכשו בית משותף בבריטניה, ולפי המקורב "אנשים ניסו להמציא שהארי ואוליביה יצאו רק בשבועות האחרונים, אבל זה לא נכון. ג'ייסון גילה על הארי וניסה לקדם את השיחה (על פרידה). ואז, אוליביה ביקשה להיפרד והחדשות על הפרידה הפכו לפומביות". 

הארי סטיילס (צילום: GettyImages - Dimitrios Kambouris)
מה יהיה לו לומר על זה? הארי סטיילס | צילום: GettyImages - Dimitrios Kambouris

מקורב אחר לקומיקאי סיפר למגזין People כי "הוא שבור לחלוטין מאז הפרידה": "עדיין יש שם הרבה אהבה, והוא היה רוצה לקבל תקווה שאולי יש להם דרך לתקן דברים. אבל נותר רק לחכות ולראות מה יקרה בהמשך". עוד חשף המקורב כי "הם עברו לשגרה של הורות משותפת. הילדים הם בראש סדר העדיפויות וליבה של מערכת יחסים המשפחתית". 

מקורב נוסף סיפר למגזין הדיילי מייל כי "ג'ייסון מרגיש שציר הזמן שאוליביה והארי היו רוצים שיאמינו להם - בו היא וג'ייסון נפרדו הרבה לפני הרבה זמן, עוד לפני הארי - פשוט לא מדויק". כזכור, ווילד וסטיילס הכירו על סט הסרט בבימויה "אל תדאג דארלינג", כאשר הבמאית העסיקה את השחקן לאחר פיטוריו של שיה לה-באף (שנתבע בימים אלה על ידי חברתו לשעבר FKA טוויגס). המקורב מאשר כי "זה קרה כל כך מהר. שום דבר מזה לא קרה לפני שהיא התחילה לצלם עם הארי". לפי מקור אחר של מגזין הדיילי מייל, השניים שהו בביתו של ג'יימס קורדן בקרבת פאלם ספרינגס בתקופה בה הם הקפידו "להיות לבד ולשמור על הזוגיות שלהם בסוד".