ידענו שזה יגיע, אבל קיווינו שלא: אולפני האחים וורנר הודיעו אמש (ג') כי עליית הסרט "וונדר וומן 1984", סרט ההמשך ללהיט בכיכובה של גל גדות, תידחה. הסיבה לדחייה, כצפוי, היא התפשטות נגיף הקורונה ברחבי העולם, שככל הנראה הופכת את הוצאתם של סרטים בימים ככאלה ללא משתלמת.

"וונדר וומן 1984" אמור היה לצאת לאקרנים ב-5 ביוני, וכעת, לאחר הדחייה, צפוי לעלות ב-14 באוגוסט - דחייה של חודשיים בלבד, בעוד סרטים רבים אחרים כבר נדחו למועדים לא ידועים. "אנחנו מקווים שהעולם יהיה מקום בטוח ובריא יותר עד אז", נכתב בהודעה מטעם האולפנים. 

גם גל גדות, כוכבת הסרט, לא יכלה להתעלם מהדחייה המצערת ופנתה לעוקביה באינסטגרם בפוסט שהודיע על תאריך היציאה החדש: "בזמנים החשוכים והמפחידים האלה, אני מצפה לעתיד טוב יותר בהמשך", כתבה גדות, "בו נוכל לחלוק שוב את הכוח של הקולנוע". "אני מקווה שכולכם בטוחים, שולחת אהבה לכולם", הוסיפה.

View this post on Instagram

In these dark and scary times, I am looking forward to a brighter future ahead. Where we can share the power of cinema together again. Excited to redate our WW84 film to August 14, 2020. I hope everyone is safe. Sending my love to you all. ❤️

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

בחודש דצמבר האחרון, בתום סקר נרחב, הוכתר "וונדר וומן 1984" כסרט המצופה ביותר של שנת 2020. בסקר, גבר "וונדר וומן" על סרטים מדוברים אחרים כמו "האלמנה השחורה", "מהיר ועצבני 9" וסרט ג'יימס בונד החדש, "לא זמן למות" - כולם סרטים שנדחו גם הם בשל התפרצות הקורונה. מדד לאותה ציפייה יכול להיות הפופולריות לה זוכה הטריילר לסרט, שעומד נכון לרגע על כ-27 מיליון צפיות ביוטיוב. 

אגב, ממש לא מדובר בדחייה הראשונה של הסרט. במקור, צפוי היה "וונדר וומן 1984" לעלות לאקרנים בחודש נובמבר האחרון, מה שאורמ שהיום הוא כבר יכל להיות עמוק בתוך ספריות ה-VOD. הסיבה לאותה דחייה הייתה נסיון לנצל את הצלחת הסרט כאל מקפצה קופתית עבור האולפנים בקיץ הקרוב, וכעת נראה שהתכניות מעט השתבשו.