עם כמות הדיווחים והדיבור ברשת במהלך השבוע האחרון על "וונדר וומן 1984", קל לשכוח שיש עוד חצי שנה שלמה עד שנזכה לראות את הסרט בבתי הקולנוע, ובינתיים - אין ברירה אלא להסתפק בטריילר המושקע, ולקוות שטריילר נוסף יצא בקרוב. אולי אפילו איזו סצנה נבחרת, נסתפק גם בהצצה קצרה.

ההתלהבות מאותו הטריילר הראשון, שנחשף בגרסה הברזילאית של כנס קומיק-קון בסאו פאולו, עדיין לא שככה, ועם כל ההתרגשות מסביבו, יכול להיות שלא שמתם לב שכמה פריטים מהמלתחה הקבועה של וונדר וומן נעדרים מהטריילר. בטריילר, דיאנה אמנם נראית במהלך כמה קרבות, אבל באף אחד מהם היא לא אוחזת בחרב או במגן האייקוני שלה - שניהם כלי נשק שתפסו את מרכז הבמה בסרט הראשון.

באחד הראיונות של גל גדות כחלק מסבב קידום הטריילר, היא נשאלה לגבי העדר הנשק, והסבירה שזו הייתה בעיקר החלטה של הבמאית פטי ג'נקינס, אבל אחת שהיא תומכת בה בעצמה. "וונדר וומן לא אוחזת בנשק הפעם, נכון", היא אמרה. "רצינו להיפרד מהחרב, בגלל שיש משהו מאוד אגרסיבי בחרב. אם יש לך חרב, זה אומר שאת צריכה להשתמש בה. והרגשנו שגם המגן לא הכרחי. היא הרי אלה, יש לה כוחות לחימה, היא סופר חזקה ויש לה מיומנויות. יש לה את צמידי השריון שלה, את הלאסו ואת הכתר, וזה הכל".

גדות לא הזכירה את ההקשר הפוליטי, אבל סביר שהוויכוח הארוך והמורכב על הזכות לשאת נשק בארה"ב, יחד עם מקרי הירי שהפכו למגפה, הם רקע להחלטה הזאת. יחד עם זאת, הסרט לא חף מנשק ומאלימות - וונדר וומן משתמשת בלאסו ובכתר שלה במקום בחרב, אז יש מקום להיות ציניים ולשאול - האם ההבדל בין אלה לבין חרב באמת כל כך משמעותי, אם בסופו של יום הם משמשים כנשק?

גדות וג'נקינס הן לא הראשונות לעשות צעד מהסוג הזה. כשדרו בארימור הסכימה לככב בגרסה הקולנועית של "המלאכיות של צ'רלי" בשנת 2000, וגם להיות אחת מהמפיקות, היא עשתה זאת בתנאי שגיבורות הסרט לא ישתמשו באקדח אפילו פעם אחת, ובמקום - הן התמחו בשלל אמנויות לחימה.