למעלה מחודש עבר מאז התפוצצה פרשת ההתכתבויות הבוטות של ארז דריגס, והיום (שבת), בת זוגו, עדי גורל מגיבה לראשונה לאירועים. "כשהכל פורסם הובכתי מאוד. נגעלתי, התערערתי, שאלתי עוד שאלות, כעסתי עליו, כעסתי שזה פורסם ככה, כתבה גורל בפוסט ששיתפה בפייסבוק, "אבל אז הזכרתי לעצמי מי זה האדם שחי לצדי בשנה וחצי האחרונות. האדם שגורם לי להרגיש הכי בטוחה בעולם, שהוא קשוב לצרכים שלי, שהוא רגיש ואוהב והבנתי שאם בחרתי בו ובחרתי להאמין שהוא באמת עשה שינוי אז כל היתר לא משנה. מותר להרגיש מורכבות, רגשות חצויים, מותר להרגיש דחיה, זרות, כעס אבל כל מה שחשוב באמת הוא אם התיקון, השינוי, הוא אמיתי, ואני יודעת שהוא כזה".
 
בנוסף, שיתפה גורל על ההתמודדות עם התפוצצות הפרשה, ועל הזוגיות שלהם בימים אלה לאור הבאזז התקשורתי. "אז איך החיים שלנו נראים? ארז נמצא בטיפול אצל פסיכולוג פעם בשבוע (גם אני אגב, כמו רובנו אני מניחה) . לארז יש גם חונך, מן מנטור שהוא חלק מהתכנית והוא יכול להתייעץ איתו כשהוא צריך. הוא הולך למפגש של הקבוצה פעם בשבוע, תמיד כשהוא חוזר משם אני מרגישה שמשהו בקול שלו רך יותר. הוא עובד בתכנית 12 הצעדים, הוא כותב כמעט כל יום, האמת אין לי מושג מה, אבל הוא כותב הרבה, הוא אומר שזה מן חשבון נפש של אותו יום. ביום יום שנינו מאוד עסוקים, כל אחד בתחומו, אז יש לנו דייט שבועי בלי פלאפונים, זמן לעצמנו שאנחנו עושים משהו כיף. אנחנו גם מכינים ריבות ובזמן הקורונה אפילו פתחנו עסק קטן של ריבות ביתיות".

 

 


 
עוד כתבה בפוסט על ההיכרות עם דריגס: "ארז ואני כבר שנה וחצי ביחד. הכרנו בעולם התאטרון, הוא ניהל אמנותית פסטיבל תאטרון בו אני ביימתי, והיו בינינו יחסי עבודה מאוד מכבדים ונעימים. כשהפסטיבל הסתיים הוא הציע לי לצאת, אבל באותו הזמן הייתי תפוסה וסירבתי. אחרי חצי שנה, ואחרי פרידה מהקשר ההוא נפגשנו במקרה ברחוב והוא הזמין אותי לקפה. אני זוכרת שדיברנו על תאטרון, על יצירה, על האם צריך לסבול כדי לכתוב, על זוגיות ועל העובדה שהוא כבר שנה בהתנזרות. בשלב הזה, צחקתי. חשבתי שגם הוא צוחק איתי, מה הקשר בינו לבין התנזרות. הרי ברור ששמעתי שהוא רווק הולל וגם הכרתי כמה מהבנות שקיימו איתו יחסים קצרים, אבל הוא היה רציני. משהו בו הרגיש אחר".
 
דריגס סיפר לה בפתיחות כי הוא נמצא מזה כמה שנים בתכנית 12 הצעדים בעקבות התמכרותו למין. "שאלתי המון שאלות- מה זה בכלל מכור למין? אי אפשר להגיד את זה על רוב הגברים? איך זה בא לידי ביטוי? כמה זמן אתה נקי? אתה שולט בזה? אתה תבגוד בי? אתה מרגיש שהשינוי שלך הוא אמיתי? עשית משהו פלילי? אתה מרגיש שאתה חי במאמץ ובהימנעות שמעייפת אותך? מה בדיוק עושים שם ב- 12 צעדים? הוא ענה על הכל. בכנות, בצניעות, בבושה. לחלק מהשאלות לא הייתה לו תשובה אבל הרגשתי שאני מדברת עם הגבר הכי רגיש, מודע וכן שפגשתי".