מסמכי תביעה משפטית שהוגשו מטעמה של פריס הילטון חושפים שורה של פריצות לחשבונותיה ברשת. הפריצות התבצעו מסוף 2015 ובמהלך 2016 עד למעצרה של ההאקרית החשודה, שהתבצע בתחילת 2017. העברות שמיוחסות להאקרית כוללות גניבה מחשבונות הבנק של הילטון וכן פריצה לחשבון שלה ב-iCloud והורדת תמונות אינטימיות שהיו אמורות לשמש חומר לסחיטה עתידית של הדיג'יית ויורשת אימפריית המלונות.

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

על פי מסמכי התביעה שנחשפו באתר TMZ, ההאקרית פייצאר בחדזיאן, שם אמיתי שממש לא המצאנו, פרצה תחילה לחשבונות האימייל של הילטון ושינתה בהם את הסיסמה כדי שהילטון עצמה לא תוכל להיכנס. היא ניצלה את הגישה למשאביה של הילטון כדי להזמין את סוויטת הפנטהאוז במלון "רוזוולט" בבוורלי הילס לליל הסילבסטר, וחייבה את כרטיסי האשראי של הילטון בכ-40,000 דולר במהלך הלילה הראשון בו התחזתה ליורשת. בחדזיאן לא עצרה בלילה ההוא, וביקשה בהמשך מהעוזרת של הילטון שתעביר לה 80,000 דולר. העברות של ההאקרית חרגו גם מהמישור הכלכלי. היא הורידה תמונות עירום של הילטון מהחשבון שלה בענן, וכן "מידע רגיש" אודותיה.

רק בשבוע צוטטה הילטון על הפצת סרטון סקס בהשתתפותה. הסרטון צולם על ידי בן זוגה לשעבר ונמכר לתאגיד הפורנו Vivid, שבתורו מכר אותו על גבי קלטות שזכו לשם "לילה אחד בפריס". הילטון סיפרה על תחושותיה בראיון שנכלל בסרט תיעודי חדש, השוותה את הפצת החומרים האינטימיים לאונס וחשפה שהמקרה גרם לה לדיכאון.

בחדזיאן, על פי דיווח ב"דיילי מייל", מקושרת לגורמי פשע ארמניים, והיא בת זוגו וכן אם בנו של העבריין סוואק מסרוביאן. בני הזוג התפרסמו כבר לפני שנתיים, כשהמעצר שלהם יצר תקדים במשטרת לוס אנג'לס. בחדזיאן נעצרה בחשד להתחזות, מכשיר האייפון שלה הוחרם והיא נאלצה למסור למשטרה את טביעות האצבע שלה כדי שיוכלו לפתוח אותו. בכתב התביעה נגדה נכתב שפרצה גם לחשבונותיהם של כמה מקרובי המשפחה והקולגות של הילטון, אולם לא צויין אם גם מהם נגנבו כסף או תמונות אישיות.