בכל יום שעובר תעשיית הבידור העולמית נראית כמו מקום אפל ומאיים יותר, ונראה שלכל אישה וגבר בתחום יש סיפור זוועה משלו על המתרחש בחדרי חדרים. מי שחשף עכשיו כי חווה הטרדות מיניות בעברו הוא דווקא אדם שידוע ביכולתו להשתלח על אחרים – המפיק המוזיקלי ויוצר "אקס פקטור", סיימון קאוול, שסיפר כי גם הוא חווה הטרדות מיניות בצעירותו.

קאוול התראיין בקצרה בכניסה לטקס פרסי מוזיקה בו נכח, ונשאל האם הוא מאמין שגל החשיפות בתקופה האחרונה יביא לשינוי בתעשיית הבידור. "ובכן, למעשה אני כן חושב (שדברים הולכים להשתנות - א"ר), אם אני אהיה כנה. תשמע, אני גדלתי בעסקי המוזיקה. אפילו בתור ילד נקלעתי ל'מצבים' כשהתחלתי לעבוד בתעשייה, אתה יודע, זה לא עסק מאוד נחמד". _OBJ

קאוול לא פירט על מקרי ההטרדה שחווה, והסתפק באמירה כי נקלע למצבים מסוימים. עם זאת, הוא נותר אופטימי ורמז בביטחון כי הוא לא דואג. "אנשים מקבלים את מה שמגיע להם. זה כל מה שאני הולך להגיד". המפיק, שבימים אלה מככב כשופט ב"אקס פקטור" הבריטי, החל את דרכו בתעשיית המוזיקה בגיל צעיר. אביו היה בכיר בעסקי המוזיקה, וסיימון הצעיר עבד במגוון עבודות זוטרות בתעשייה, לפני שהפך למפיק מוזיקלי מצליח.

בזכות הערותיו הקוטלות וחוש ההומור האכזרי שלו, קאוול נחשב לשופט הרע בתכניות בהן הוא משתתף, ואף "זכה" לחטוף כוסות מים צוננות על פרצופו מספר פעמים במהלך השנים. לפני כשבוע, פורסם כי השופט בן ה-58 נפל במדרגות ביתו באמצע הלילה ופונה לבית החולים. לאחר אשפוז של מספר ימים הוא חזר לביתו וכעת מרגיש טוב יותר.

mako תרבות בפייסבוק