יש משהו מרענן מאוד בכתיבה על טעויות פוטושופ שקרו לתמונות של גברים, לא? וכשמדובר בתמונות של שניים מהכוכבים הכי נאים ומצליחים בהוליווד, אנחנו לא יכולים שלא לעלוץ. כי כן, גם לאונרדו דיקפריו ובראד פיט, מוש-מושלמים ככל שייראו לנו על המסך הגדול, הם בסופו של יום בני אדם, וגם הפרצופים שלהם עוברים ריטוש בתמונות יח"צ.

את התמונה הבאה, שצולמה על הסט של Once Upon A Time In Hollywood (היו זמנים בהוליווד) סרטו הבא של קוונטין טרנטינו, בטח כבר יצא לכם לראות. אולפני סוני, שמפיקים את הסרט, הפיצו אותה ברוב שמחה והדר לפני כחודש וחצי:

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

כזכור, פיט ודיקפריו יככבו בסרט, שמתרחש בלוס אנג'לס בשנות השישים ועוסק בפשעיה של הכת הרצחנית של צ'רלס מנסון. שני הכוכבים עבדו כבר עם טרנטינו בסרטים קודמים – פיט בממזרים חסרי כבוד ודיקפריו בג'אנגו ללא מעצורים. מרגו רובי קטפה את התפקיד הנשי הראשי, ומגלמת בסרט את השחקנית שרון טייט, שנרצחה על ידי חברי הכת ב-1969.

אבל כל זה פינאטס לעומת מה שקרה לפיט ודיקפריו אתמול. אולפני סוני פרסמו בטעות את התמונה הזוגית של דיקפריו ופיט בגרסתה הלא מרוטשת. ההצצה המציאותית מדי הזו הוסרה במהירות, אולם מדור הרכילות של הניו יורק פוסט הספיק להוריד עותק ואף להעביר אותה למומחי פוטושופ שבחנו ופסקו: גם השחקנים הגברים רוטשו פה. דיקפריו עבר הצרת סנטר כפול (טוב, לבישת צווארון גולף היא באמת סיכון מקצועי מהבחינה הזו):

ליאו המרוטש

ואצל פיט נמחקו כמה קמטים מאזור הצוואר:

בראד מרוטש

אולפני סוני מיהרו להתנצל על החשיפה האיומה והגיבו: "השחקנים לא ביקשו לרטש את התמונות מ-Once Upon A Time In Hollywood. אנחנו לוקחים אחריות מלאה על הטעות". מאמינים לכם בלב שלם, ועדיין חוששים שאיזה מנהל מדיה דיגיטלית בסוני עומד לאבד את עבודתו.